Skvělé tipy pro vaše vlasy

- Skvělé tipy pro vaše vlasy
Rubrika:  Krásná

Skvělé tipy pro vaše vlasy

28.05.21, 00:00, autor: Michaelle
Šikovné rady jak si rychle pomoci k pěkným vlasům v nečekaných situacích, kdy je třeba řešit nouzový stav - bez kadeřníka.

Čtenost -   Diskuze: (6
 

Hydratační krém

Máte sluncem vyšisované konečky vlasů? Nebo snad vlasy úplně přesušené? Možná tomu nebudete věřit, ale pomůže hydratační krém, který běžně používáte na pleť. Oblíbený ovlažovač naneste v malém množství na konečky vlasů. Budou okamžitě zvhlčeny.

 

 

Pleťová voda jako první pomoc

Nestihnete si už umýt vlasy? Namočte si vatový tampón do pleťové vody na mastnou pleť a velmi lehce jím navlhčete kořínky vlasů.

 

Obyčejná minerálka

V horkých dnech nosíme minerální vodu ve spreji v kabelce na osvěžení pleti. Zkuste si také oživit účes. Když totiž lehce postříkáte svůj účes, oživíte tím účinky přípravků na objem či vlnění vlasů (tedy pokud jste je použila při mytí vlasů k tvorbě účesu.)

 

 

Nemastný odličovač

Pokud jste to přehnala s gelem nebo lakem na vlasy pomůže nemastný odličovač očí. Lepivou vrstvu lehce setřete tampónem navlhčeným v odličovači.

 

 

Hlavně přirozeně!

Letošní trendy přejí přirozeným plavovláskám. Zapomeňte proto na odbarvování či tónování vlasů do nepřirozených chladných odstínů. Zesvětlení přenechejte jen slunci. A nebojte se odrůstků. Letos jsou totiž trendy.

 

Navíc tím dopřejete vlasům ozdravnou kůru bez chemie a ušetříte za kadeřníka. Přirozený odstín vlasů podpoříte odvarem z heřmánku nebo šampónem na blond vlasy.

 
Zdroj: sxc.hu, archív 2011
 • Todorka 31.08.11, 15:19

  Rozbalit 1. tipy pro vlasy

 • Todorka

  Perfektní je medová maska od Puredermu, jsou po ní nádherně lesklé vlasy, kupuji ji za 50 Kč.

 • Iveta 02.12.20, 21:42

  Rozbalit 2. Šediny ve vlasech

 • Iveta

  Dámy potřebovala bych radu ohledně častého barvení vlasů. Která barva je na to dobrá? mám už ve vlasech hodně šedin, takže to musím začít řešit...

 • Lucie 06.12.20, 20:41

  Rozbalit 3.

 • Lucie

  Musím se přiznat, že když jsem si objevila první šedivá místa, tak jsem z toho byla smutná. Hodně mi to vzalo sebevědomí. Vyzkoušela jsem pak přípravek do vlasů, který při pravidelném používání vrací vlasům jejich přírodní barvu, a jsem zase spokojená.

 • Iveta 07.12.20, 20:00

  Rozbalit 4.

 • Iveta

  Kde se prodává takový přípravek, který dokáže vlasům vrátit barvu?? To bych rozhodně vyzkoušela také...

 • Lucie 09.12.20, 23:19

  Rozbalit 5.

 • Lucie

  Podívejte se na internetové stránky gr7 .cz, kde si můžete toto tonikum do vlasů objednat. Musí se používat pravidelně. Cca po týdnu už uvidíte, jak se vlasy začnou měnit

 • kamila Kockova 13.08.21, 10:20

  Rozbalit 6. vlasy

 • kamila Kockova

  Já si před lety své vlasy dost zničila každodenním fénováním a žehlením. Snažím se teď jejich v
  kvalitu obnovit, ale jde to opravdu pomalu. Také mě to teď vychází pěkně draho, za všechny ty drahé šampóny a masky. také jsem zainvestovala do drahé žehličky na vlasy, kterou používá má kadeřnice. Sehnala jsem ji tady: https://www.biginzerce.cz/.

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1377571

RSS:
Toplist