Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

12.06.08, 00:00, autor: R.Hloušek
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá věštec Rudolf Hloušek.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Lukáš z Dvora Králové, 29 let: Vážený pane věštče, mám velké pochybnosti o Vašich schopnostech. Já Vás nechci nijak urazit nebo ponížit, ale tohle prostě podle mě nefunguje. Podívejte jestli jste věštec, mě byste teď i vědět, na co se Vás chci zeptat.

 

 

Rudolf Hloušek: Vážený Lukáši, naprosto přesně vím o čem mluvíte. Setkávám se denně s tím, že lidé nevěří věštcům ale někde uvnitř si říkají: "Co kdyby?" Víte, i to, že jste mi dnes napsal, svědčí o tom, že i ve Vás je nějaké to "Co kdyby". Jaký byste mohl mít jiný důvod? Neznáme se a pokud nejste partner slečny, která na mě mela dotaz posledně, pak nemáte ani důvod na mě útočit. Dokonce si myslím, že Vy vlastně toužíte po tom, abych Vás přesvědčil, že prekognice - tedy předvídání budoucnosti - skutečně funguje. Předvídání budoucnosti, může být řízené, nebo mimovolné. Je pravda, že mimovolné předvídání budoucnosti zná asi každý z nás. Víte, tušíte, že se něco stane a ono se to pak stane. Takovou klasickou situací je, že najednou si vzpomenete na člověka, kterého jste dlouho neviděl a během velice krátké chvíle ho pak třeba potkáte ve městě. Řízená prekognice je podstatně složitější. A upřímně, jen na ní se dá poznat, zda má daný "věštec" dar budoucnost předvídat, či nikoliv. Řízené tedy znamená, že je položena jasná otázka, na kterou má daný věštec odpovědět. Vy jste mi tu otázku nepoložil přímo. Zaměrně mi "komplikujete" situaci tím, že mám sám poznat na co se chcete zeptat. A já cítím, že Vás něco opravdu moc trápí. Jedná se o problém v oblasti vztahů, jste nějak velice zvláštně citově roztříštěn. Jakoby se právě teď dělo něco, co má ovlivnit Váš život na dlouho dopředu. A já vidím Vaše váhání Lukáši. A toto Vaše váhání v řešení Vaší současné situace Vám zřejmě "setne vaz". Pokud teď hned se o něco nepokusíte, už žádná další šance nebude. A věřte mi, že cokoliv je lepší než nic. Tak se seberte a udělejte něco.  Mohl bych se snažit pátrat a najít možná i něco konkrétnějšího do Vaší situace, ale já vím, že Vám pro tuto chvíli stačí: "Běžte za ní a jednejte. Protože žádné příště už nebude."

 

Dotazy na naše věštce posílejte prosím sem

 
  • goka 31.10.09, 15:47

    Rozbalit 1. Ověřeni schopnosti

  • goka

    Milý pane Hloušku zkuste nás o svých schopnostech přesvědčit na www.superschopnosti.cz tam se pravda ukáže.Děkuji s pozdravem Goka

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
1816439

RSS:
Toplist