Několik rad, jak se dostat do formy po bujarém Silvestru

- Několik rad, jak se dostat do formy po bujarém Silvestru
Rubrika:  Praktická

Několik rad, jak se dostat do formy po bujarém Silvestru

31.12.23, 00:00, autor: Valerie
Silvestr a oslava příchodu nového roku - den, na který se celý rok těší řada nadšenců bujarých oslav, velkolepých ohňostrojů a především dokonalé atmosféry, kterou si užíváme se svými přáteli či nejbližšími ve velkém stylu, a to pouze jednou za rok. K silvestrovským oslavám však zcela nepochybně patří hlasitá hudba, mnoho dobré zábavy, nejrůznějších pokrmů a samozřejmě mnoho druhů alkoholu.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Obvykle si na Silvestra dají nějakou tu „štamprličku“i lidé, kteří alkoholu příliš neholdují. Ve chvíli, kdy je oslava v plném proudu, vůbec nemyslíme na následky svých všemožných kombinací pití a jídla. Bohužel druhý den ráno jen málokdo může říct, že mu není špatně od žaludku a že je schopen dělat i něco jiného než jen nehybně polehávat na gauči u sledování pohádek. A jak se můžeme na Nový rok dát co nejrychleji do formy? Rad a tipů je hned několik:

Prvním a naprosto nejdůležitějším bodem je ihned po probuzení a dále celý den neustále doplňovat tekutiny, nejlépe ve formě nesycených nápojů. Nejlepší je však pít pouze obyčejnou vodu.

Dalším tipem je lehké jídlo. I když máte pocit, že jakýkoli pokrm je to poslední, co chcete vidět, natož snad jíst, nepodceňujte situaci. Jídlo vám může udělat mnohem lépe, protože žaludek má s čím pracovat. A pokud si dáte kvalitní silný vývar či pravou českou česnečku, určitě neprohloupíte.

Pokud není zbytí a hlava třeští jako střep, jakýkoli sebemenší zvuk vám přijde jako rána palicí těsně u hlavy, netrapte se a sáhněte po léku proti bolesti. Vhodným přípravkem je IBUPROFEN RAPID 400 mg soft capsules, což je tekutá forma ibuprofenu v měkkých želatinových tobolkách, která přináší mnohem rychlejší úlevu při akutních bolestech.

Někdo z nás více preferuje procházku po čerstvém studeném až mrazivém vzduchu. Tento nápad určitě také není k zahození, otázkou je, kdo se vzdá teplé postele a vyrazí ven.

Odvážnější jednotlivci mají na kocovinu jiný zaručený způsob - sport. Pro mnohé z nás je představa pohybu zcela nereálná, někomu však pořádné „vypocení se“ udělá dobře jako nic jiného.

Pokud člověk není schopen dělat vůbec nic než ležet, ideální variantou, jak se zbavit potíží, je pořádný a důkladný spánek. Silvestrovské oslavy mnohdy končí až nad ránem, a proto se spánkový deficit musí nevyhnutelně dohnat. Nevyspalost totiž může být jedním z hlavních důvodů, proč se cítíte tak mizerně.

Ať už se datum 31. 12. zvrhne jakkoli, jistě pro sebe najdete ten nejideálnější způsob, jak si ulevit a zároveň zpříjemnit Nový rok. Nezbývá než doufat, že se vaše kocovina nebude řídit heslem „jak na Nový rok, tak po celý rok“.

 
Zdroj: Archív 2013
 • Linda 14.12.22, 21:42

  Rozbalit 1.

 • Linda

  Když je mi po nějaké větší oslavě špatně, tak se prostě přemůžu a jdu sportovat. Jakákoliv aktivita vás z toho vždy spolehlivě rychle dostane. Celkově od toho co jsem se začala pravidelně pohybovat je mi celkově líp. Začala jsem pravidelně cvičit díky tomu, že jsem si pořídila chytré hodinky https://www.armodd.cz/armodd-wristcandy-3-zlata/ Ty mi dokáží měřit moji denní aktivitu a díky tomu mám motivaci být další den lepší.

 • Davidson 13.01.24, 23:49

  Rozbalit 2. Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám v

 • Davidson

  Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám velký kapitál. Chcete-li vyřešit peer-to-peer půjčky, potřebujete finanční problémy a konečně se dostat ze slepé uličky vytvořené bankami, které odmítají vaše soubory. Jsme skupina finančních expertů, kteří vám pomohou získat potřebné peníze a za podmínek, které vám usnadní život. Poskytujeme půjčky od 1 měsíce do 30 let a od 30,000 do 10,000 000 Kč. Naše úroková sazba je 3 % ročně, zde jsou oblasti, se kterými vám můžeme pomoci: * Finanční * Hypoteční úvěr * Investiční úvěr * Půjčka na auto * Konsolidace dluhu * Splácení úvěru * Osobní půjčka * Jste registrováni * Zakažte banky a jste z přízně u bank nebo spíš máte projekt a potřebujete **** kontaktujte mě a já vám pomohu. E-mail: {Davidsonalbertloan@gmail.com}

 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
1782932

RSS:
Toplist