Miss face 2015

- Miss face 2015
Vyšlo v blogu:  Centrum Tance

Miss face 2015

04.10.15, 10:00, autor: Nikol , Hodnocení: -
Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto bych vám ráda přiblížila, jaké jsou z mého pohledu choreografky finalistky Miss face, které tak poctivě bojovaly až do konce! :)

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Miss face 2015 už má své vítězky.

 

Miss internet vyhrála usměvavá, ctižádostivá a pracovitá Veronika Thielová, která se nestydí zeptat na radu a trénovala do posledních vteřin před začátkem soutěže. Druhou vicemiss se stala skromná a schopná Natálie Myslíková, která je nejmladší účastnicí soutěže, ale její věk rozhodně nebyl překážkou a nebyl znát, protože je velmi schopná, příjemná a pracovitá. První vicemiss se stala vždy dobře naladěná Monika Vaculíková, která má profesionální výraz miss na každém kroku, nejen na pódiu, ale i v zákulisí, když trénuje, když se maluje, když se někam jede, tak má úsměv pro každého, kdo ho potřebuje. Absolutní vítězkou Miss face 2015 je Barbora Hamplová - dívka, která má neskutečnou sílu v tom, jak respektuje a vnímá ostatní. Je nenápadně chasrismatická a neskutečně silná. Je inteligentní, schopná, krásná, pilná a ukotvená, rozhodně ví, co chce. Bára je zkrátka osobnost a to zřejmě poznala i porota, která si ji určila jako svou vítězku. 

 

Tyhle čtyři dívky ale nebyly jediné, kdo tento večer vyhrál, Miss face má totiž dalších šest vítězek, které se přes těžká castingová kola probojovaly až do finále a poctivě bojovaly až do posledních vteřin. 

 

Usměvavá a živočišná Andrea Žiačiková, která svýma očima říká - jsem sexy a exotická a svými slovy vyjadřuje, že je také inteligentní a pokorná. Dvojku nosila Nikola Bechyňová, která je tak hubená, že byste ji v první chvíli málem přehlédli, ale to se nemůže stát, protože je to profesionálka na svém místě. Nabrané zkušenosti z různých přehlídkových mol jí neskutečně svědčí a na scéně dokáže každou situaci zvládnout s přehledem. Pětku nosila obrovská smršť energie, kterou je Gabriela Sieglová - tahle dívka je všude a vždy s pusou od ucha k uchu, dokáže rozvířit výbornou náladu za všech okolností a při tréninku, na scéně i při menších kolapsech vypadá, že si to náramně užívá. Šestku nosila celý večer další vítězka, kterou není nikdo jiný než sympaticky drzá Tereza Svobodová. Tahle dívka vám vždy vyjádří svůj názor, ale nutno podotknout, že její nápady jsou dobré a na místě, a když se náhodou neprosadí, tak to vždy s respektem přijme. Usměvavá dívka ve znamení lva s číslem osm Kateřina Knopová - moravský přízvuk a hřejivý hlas krásně dokresluje Katčinu skromnou osobnost. Kačka si nechá ráda poradit, usměje se, poděkuje a je vždy všude a včas nachystaná. Desítku vítězek uzavírá na první pohled nenápadná Tereza Balcarová, která je tvrdá bojovnice. Během přípravy na finálový večer udělala obrovský pokrok, na fotkách do kalendáře vypadá jako ostřílená modelka, která nevezme jen tak nějakou nabídku, v reálu je ale velmi skromná, vděčná a pracovitá. 

 

Já jsem měla tu čest s dívkami spolupracovat na přípravě finálové taneční choreografie a společně s Táňou Makarenkou, ředitelkou celé soutěže, jsme s dívkami nacvičovaly také přehlídkové choreografie. Po společném trénování v Centru Tance, v Mariánských lázních i během celého dne, kdy se připravovalo velké finále, musím upřímně říct, že se mi s holkama pracovalo báječně. S každou z nich bych se kdykoli ráda setkala při jakékoli další příležitosti a věřím, že to o nich může říct každý, kdo se s nimi během příprav potkal. Všechny finalistky něco umí, jsou neskutečně krásné a charismatické, ale krom toho na sobě také umí pracovat, umí přijmout kritiku a nehroutí se, když už se trénuje třeba čtyři hodiny v kuse a blíží se půlnoc. 

 

Nutno dodat, že dívky mohly podávat takhle skvělé výkony nejen díky tomu, jaké samy jsou, ale také díky týmu, který stál za nimi. V první řadě tedy obrovská pochvala Taťáně Makarenko, že se do takového velkého projektu před šesti lety pustila a zvládá pro něj nadchnout mnoho dalších lidí. Sama je velkou pracovnicí, která chodí spát ve čtyři ráno, jen aby bylo vše, co slíbila a ta odvedená práce je určitě znát. Vedle Táni navíc vždy stojí také Zdeněk Krejcar z ap foto studia, který nejen celou akci dokumentuje, ale stará se o převoz dívek, produkční věci, podporu všech děvčat a mnoho dalších věcí, které si divák nedovede ani představit. Táňa i Zdeněk z mého pohledu tvoří ducha soutěže a všechny finalistky mají štěstí, že s nimi mohly spolupracovat, protože Táňa i Zdeněk sháněly dívkám na pomoc jen a jen samé profesionály a staraly se o děvčata jako o vlastní. 

 

Děkuji za báječnou spolupráci a také skvělý večer, kde mě všechny finalistky potěšily svými výkony. Přeji vám, ať neztácíte sebe, jaké teď jste a ať se vám všem daří! 

 

Oficiální odkazy k soutěži: http://missface.cz/; https://www.facebook.com/Miss-Face-Czech-Republic-416171225152698/timeline/

 

Autorka článku a choreografka: Nikol Mikesková 

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Vždy máme na výběr!

Není důležité, co se kolem nás děje, ale jak to člověk přijme. Protože vždy máme na výběr! A náš život je přesně takový, jaký si vybereme.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
  • shrnutí tanečního víkendu ve Vysokém nad Jizerou ...
Profil blogu
Profil blogu "Centrum Tance"
Profil blogu
Založen:
27.2.2009 13:25:24

Přístupů:
16951

RSS:
Toplist