Magie svíček: Význam barev

- Magie svíček: Význam barev
Rubrika:  Tajemná

Magie svíček: Význam barev

30.10.23, 00:00, autor: Čarodějka
Téměř v každém kouzlu či magickém rituálu se dříve nebo později dopracujeme k momentu, kdy máme zapálit svíci. Pokaždé je určeno, jakou barvu svíce máme volit. Je dobré tedy vědět něco málo o významu jednotlivých barev.

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Každou svíci před pálením "nabijeme" vizualizací toho, co chceme. Podržíme svíci v dlaních a velmi usilovně si představujeme jasný a konkrétní obraz toho, co vlastně chceme. Až jsme si jisti, že jsme vizualizaci přání zvládli dobře, pak teprve svíci umístíme pokud možno do bezpečného svícnu nebo alespoň na sklo či nehořlavou podložku a zapálíme ji. Například chceme-li otěhotnět, nabijeme zelenou svíci vizualizací svého budoucího dítěte - vyvoláme obraz jak rodíme, kojíme, koupeme nebo si s ním hrajeme. Poté tuto svíci spálíme během milování se s partnerem.

 

Nezapomínejte ovšem, že naše kouzla musí být pozitivní. Naše rituály a vizualizace nesmí nikoho omezovat nebo poškozovat. Pravděpodobně by to stejně nefungovalo, ale kdyby se vám skutečně "povedlo" někoho svým rituálem poškodit pamatujte, že vám toto zlo vesmírné síly vrátí trojnásobně plnou silou. Veškeré negativní vlny, které vyšlete v konečném důsledku totiž poškodí nejvíce vás.

 

 

Červená svíce

Barva zdraví, tělesné síly, fyzické energie. Patří však sem i naše vášně a pudy. Tedy sex,  odvaha, ochrana proti vlastní zlobě a vášni.

 

Používáme ji  i při obraně proti cizím atakům zloby a vášně. Ale použijeme ji i tehdy, pokud chceme tlumit vlastní vášně. Ať už sexuální, či jen zlobu a nenávist.

 

 

Růžová svíce
Barva lásky, přátelství, příjemného uvolnění, odpočinku a něhy.

Růžové svíčky můžeme pálit při rituálech, které si kladou za cíl posílit naši lásku. Pokud máte pocit, že vaše nebo partnerova láska ochabuje, je vhodné růžovou svíci použít. Hodí se při magických rituálech svatebních, přivolávajících lásku a pohodu do vztahu.

 

 

Oranžová svíce
Barva velké energie a vlivu.

Oranžové svíčky zapalujte tehdy, když chcete přivolat nějaké konkrétní děje, nebo chcete získat nějaký majetek, nebo důležitý předmět. Oranžovou svíci použijte pokud třeba jdete ke zkoušce, abyste dostali lepší známku, nebo pokud potřebujete získat něco, na co právě nemáte třeba finanční prostředky. Můžete třeba rituálem s touto barvou žádat náklonnost nějaké osoby, pokud se má jednat jen o sympatie, tedy ne o lásku. Při oranžové svíci žádejte dostatek sil a energie na práci, kterou máte zvládat.

 

 

Žlutá svíce
Barva intelektu, sebedůvěry, věštby či proroctví, komunikace, výmluvnosti, cestování a pohybu.

Je to barva vzdušného vlivu. Žluté svíčky palte během rituálů, které mají zvýšit vaši schopnost vidět do budoucna. Jsou velmi vhodné při učení se nových věcí.  Podržíte žlutou svíci a budete se soustředit na věc, kterou se máte naučit a zvládnout. Poté ji zapálíte a po celou dobu učení ji necháte zapálenu. Se žlutou svící provozujte i rituály před cestami či cestovaním.

 

 

Zelená svíce

Barva peněz, prosperity, zaměstnání, ale i plodnosti, léčení a růstu.

Zelenou svíčku zapalujte, při hledání zaměstnání, při potřebě jít na lepší pozici, lepší plat. Ale při zelené svíci provozujeme i rituály plodnosti, přejeme-li si dítě, rituály zdraví, uzdravení a správného růstu dětí.

 

 

Modrá svíce
Barva léčení, klidu a pohody, spánku, trpělivosti a štěstí.

 Pokud máte potíže se spaním, "nabijte" malou modrou svíčku vizualizací toho, jak dobře celou noc spíte. Než ulehnete ke spánku, na chvíli ji zapalte a po chvíli plamen uhaste. Modré svíčky můžeme také "nabít" a pálit tehdy, pokud potřebujeme povzbudit své okultní schopnosti. Můžeme je též pálit, když se rozčilujeme a potřebujeme se zklidnit, nebo když nás zlobí partner či potomek.

 

 

Fialová svíce
Fialové svíce jsou symbolem moci a síly. Používají se při lléčení vážných onemocnění. Současně jsou nepostradatelné při závažných meditacích, nebo velmi důležitých spirituálních úkonech.

Fialové svíčky můžeme zapalovat za účelem posílení spirituálních aktivit a svých magických schopností. Bývají také součástí intenzivních léčebných rituálů, a to v kombinaci se svíčkami modrými.

 

 

 

Bílá svíce

Barva ochrany a očištění se.

Bílé svíčky zapalujeme při očistných a ochranných rituálech. Současně je bílá barvou, která může v krizi, pokud nemáte právě žádanou speciální svíci, nahradit barvu jakoukoliv.  Dobře a spolehlivě poslouží k veškerým pozitivním účelům.

 

 

 

Černá barva
Zapuzování negativního, pohlcování negativity.


Navzdory tomu, co jste o jejich používání kdy slyšeli, černé svíčky pálíme k pozitivním účelům.  Jako je např. vyhánění škodlivých energií nebo vstřebávání nemocí a odnaučovaní se  zlozvyků. Můžeme je pálit pokud od sebe potřebujeme odklonit negativní vlivy nějakého člověka, nebo skupiny lidí. Nebo pokud máme problémy s negativními reakcemi okolí na svou osobu, tak ji pálíme jako ochranný štít, který špatné vlny kolem nás pohltí.

 

 

 

Hnědá barva

Hnědé svíce se prakticky nepoužívají, pokud tedy nejste veterinář. Ale vážně - používáme je při rituálech týkajících se zvířat, a to obvykle v kombinaci s jinými barvami, vhodnými pro naše cíle: hnědá spolu s červenou s cílem ochránit zvíře, hnědá spolu s modrou k jeho vyléčení apod.

 

 

 

ANKETA: Pokusíte se o nějaký rituál se svící?


Celkem: 435 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Z archívu: vydáno 25. 9. 2009
 • zamilovana 07.10.13, 14:47

  Rozbalit 1. zamilovana

 • zamilovana

  je tam pisane ze sviecu je potrebne spalit pocas milovania a co ak sme neni tak daleko ako by som to mohla urobit bez milovania z partnerom

 • Barbora 30.08.21, 13:23

  Rozbalit 3.

 • Barbora

  Začala jsem si vyrábět svíčky jen tak pro sebe pro radost Postupem času jsem začala svíčky i prodávat. Základem úspěchu je kvalitní forma, ale i kvalitní parafín a barvy do svíček https://www.tetabeta.cz/17-vyroba-svicek

 • Dr. Irene Kilubi 27.12.21, 12:50

  Rozbalit 4. Jak dáma publikuje komentář v novinách o tom, jak

 • Dr. Irene Kilubi

  Jak dáma publikuje komentář v novinách o tom, jak získala zpět svého manžela, že se s ní rozvedl a dnes jsou zpět s pomocí modliteb Dr Sacre, kontaktuji Dr Sacre před Vánocemi, že se se mnou můj milenec rozešel, že jsem potřebuji pomoc, abych ho dostal zpět a také, aby mě přestal podvádět, doktor sacre mi řekl, abych sehnal potřebný modlitební materiál, což jsem udělal, 24. prosince se můj milenec vrátil, rozešel se s ostatními dívkami v je život, teď je z něj člověk změny, kterého miluje a respektuje mě, plánujeme naši svatbu do ledna příštího roku, díky dr Sacre
  Kontaktujte doktora Sacre na níže uvedených podrobnostech
  Číslo WhatsApp Dr Sacre: +2349076034359
  e-mailová adresa: sacretempleofpower@gmail.com
  Je to dobrý a mocný muž, jeho moc není zlou silou

  Dr. Irene Kilubi

 • Kamcakam 26.07.22, 12:46

  Rozbalit 5. Věda

 • Kamcakam

  Teda, to je nádhera. Já miluji svíčky, ale nevěděla jsem, že je to taková věda. Tak jsem moc ráda, že jsem se opět naučila něco nového. Teď mám v jednom e-shopu v nákupním košíku spoustu svíček, tak to alespoň znovu projdu a nějaké vyházím. Stejně si jich určitě zase koupím hromadu, protože jsem na tento e-shop našla slevu tady: http://kuponozdroj.cz.

 • Mirus 25.08.22, 17:31

  Rozbalit 6.

 • Mirus

  Článek se mi moc líbil, svíčky si totiž doma zapaluji velice ráda a často :-) Manžel na ně sice občas nadává, ale nikdo ho nenutí u nich sedět :-) Mně to hlavně uklidňuje, když například přijdu unavená z práce. Včera jsem si zrovna objednala sadu 10 ks svíček za parádní cenu díky tomu, že jsem použila slevový kód ze stránek https://slevovykupon.net/

 • Simona 08.12.22, 11:22

  Rozbalit 7. Svíčky

 • Simona

  Já jsem taky velký milovník svíček. Spíš ale než podle barev si je vybírám podle vůně :-) . nejradši mám levandulové nebo nějaké květinové, ale v poslední době jsem se zamilovala do kávové svíčky, kterou jsem našla na https://www.esensino.cz/vonne-svicky/ a vzhledem k tomu, že miluju kávu, tak se stala kávová svíčka mojí srdeční záležitostí :-) .

 • Daniela 08.10.23, 02:03

  Rozbalit 8.

 • Daniela

  Magie svíček a jejich barev je fascinující. Vždycky mě zajímalo, jaké emoce a energii mohou jednotlivé barvy svíček vyvolávat. Svíčky považuji nejen za krásný dekorativní prvek, ale také za nástroj k vytváření atmosféry a harmonie v domácnosti. A právě proto dávám přednost ručně vyráběným svíčkám z farmářských trhů z internetových stránek https://www.mojetrhy.cz/. Tyto svíčky jsou vyrobeny z přírodních materiálů, což znamená, že neobsahují škodlivé chemikálie, které by mohly ovlivnit kvalitu vzduchu v našem domově.

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
3023997

RSS:
Toplist