Magie: Kouzlo Samhain

- Magie: Kouzlo Samhain
Rubrika:  Tajemná

Magie: Kouzlo Samhain

28.10.22, 00:00, autor: Čarodějka
Samhain (31.10.) byl vlastně svátek ukončení roku. Protože keltové měli konec roku právě na podzim, kdy všechno schlo, žloutlo, umíralo, aby nastala zima a příroda si odpočinula. Ale pro milovníky kouzel je to výborný čas na magii, věštění a rituály. Nejlepší čas dokončit vše staré a vytvořit prostor pro nové začátky.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Na kousek papíru napíšte vše, čeho se chcete ve svém životě zbavit, pustit to a jít dál (zlozvyky, nemoci, něco co se nám nedaří,..).

 

Můžete si k tomu na stole vytvořit odpovídající výzdobu (oltář) z podzimních plodů, připravte si tam kotlík (či nádobu v které můžete papírek spálit) a zapalte červenou a černou svíčku. Poté tiše sledujte svíčku a s láskou vzpomínejte na své milované, kteří již nejsou mezi námi. V duchu zrekapitulujte a zhodnoťte uplynulý rok.

 

Vezměte papírek a zapalte o červenou svíci a vložte do kovové nádoby k dohoření. Sledujte, jak se papírek a s ním i to čeho se chceme zbavit zmenšuje, zaniká a nakonec mizí a pomalu se proměňuje na popel. Ten pak vysypejte do větru. Do plamenů můžete uvolnit bolest nebo pocit ztráty, který možná cítíte.

 
Zdroj: Archív 2020
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2682421

RSS:
Toplist