Kočky v přepravce na Čínských jatkách

- Kočky v přepravce na Čínských jatkách
Vyšlo v blogu:  Kočička

Kočky v přepravce na Čínských jatkách

15.03.09, 10:06, autor: Kočička , Hodnocení: -
Číňané jedí kočky. Zřejmě je to věc dané kultury. Ovšem přeprava mnoha stovek koček nacpaných do přeplněných malých klecí... Zhruba stejně se u nás převážejí na jatka kuřata, že?

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Pro většinu Evropanů je konzumace koček nepřijatelná. Většina lidí ji vnímá jako odpornou, jen někteří možná vzpomenou na doby, kdy kočičí maso bylo jídlem nejchudší spodiny. V jižní Číně je ale kočka stále vyhledávanou pochoutkou. Tedy dosud byla. Ochránci zvířat tomu totiž chystají nemilosrdný boj.

 

 
 • vesinka 05.08.09, 19:45

  Rozbalit 1. a jak si to představují???

 • vesinka

  Z té fotografie se mi svírá srdce (jedna z nich je podobná mé kočce), ale jak si proboha představují, že toho dosáhnou? U Číňanů???

 • Marion 18.08.09, 21:01

  Rozbalit 2. Pes a kočka, členové rodiny

 • Marion

  Lidi co zabijí psy a kočky a jedí je jsou pro mně zvrácení, pro mně jsou tyto stvoření členové rodiny a myslím že si nezaslouží být být vražděny pro konzumaci, vyvraždujeme jakožto "páni tvorstva" už tak bezohledně mnoho živočišných druhů. A pes a kočka nám dokážou být po celý svůj život věrnými společníky a nositeli radosti. Kdo je takhle vraždí, je pro mě bezcitný vrah.

 • kuntakinte 04.09.09, 14:10

  Rozbalit 3. vec pohledu a tisice let kultury

 • kuntakinte

  imho maso jako maso, relativne donedavna se v evrope jedli i lide aby se v krutych dobach prezilo. ovsem dnesni zmekcela spolecnost se na pojidani jineho nez baleneho masa ze supermarketu diva jako na hruzne skutky. jedna slecna se na svem blogu vyjadrovala ve smyslu ze kdo neji maso VYRABENE! v supermarketu je sprosty vrah zviratek. ano velice naivni. je nutne prehodnotit zpusoby prepravy a porazeni zvirat, ktere je v dnesnich dobach strojove brutalni. proc si vlastne lide tolik zasedli na kurata?

 • Adele 16.04.12, 21:26

  Rozbalit 4.

 • Adele

  Jak někdo něco takového může dělat, té ubohé němé tváři? Jsou to grobiáni a ještě hůř!!!! Někdo by jim měl zatnout tipec. Je mi z nich zle! :-((((((((((

 • thepet 25.01.13, 14:49

  Rozbalit 5.

 • thepet

  a králíka nebo skopové, telecí, to jíte? :)

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Vždy máme na výběr!

Není důležité, co se kolem nás děje, ale jak to člověk přijme. Protože vždy máme na výběr! A náš život je přesně takový, jaký si vybereme.
autor
O autorovi
autor
autor

Že jsem malá? Nevadí! Každý si mě pohladí.
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Kočička"
Profil blogu
Založen:
2.7.2008 13:55:57

Přístupů:
112047

RSS:
Toplist