Kelly Clarkson

- Kelly Clarkson
Vyšlo v blogu:  Hudba

Kelly Clarkson

16.01.09, 11:47, autor: NiceSimi , Hodnocení: -
Kelly Clarkson se narodila ve Fort Worth v Texasu 24. dubna 1982. Je třetí a nejmladší dítě Jeanne Ann Taylor, první kvalifikované učitelky angličtiny s řeckým původem a Stephana Michaela Clarksona, někdejšího inženýra s velšsým původem. Kellyini sourozenci byli starší bratr Jason a starší sestra Alyssa. Když bylo Kelly šest let její rodiče se rozešlii po sedmnáctiletém manželství. Její bratr šel bydlet s otcem, její sestra bydlela s tetou. Kelly zůstala se svou matkou.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

O šest let později nemohla Kelly stále pochopit, proč se pořád stěhují. Navíc děti nemohly pochopit průběh rozvodu. Nakonec se usadili v Burlesonu v Texasu. Její matka se následně znovu provdala za Jimmyho Taylora.

Kelly navštěvovala Pauline Hughes Middle School , kde nastoupila do sedmé třídy. Měla originální sen stát se námořní bioložkou, ale během školního roku učitelé zaslechli jak si zpívá na toaletě a zeptali se jí, zda se nechce zúčastnit konkurzu do školního sboru. Kelly odpověděla, že ještě nikdy profesionálně netrénovala svůj hlas. Poté byla přijata na střední školu v Burlesonu a začala zkoušet muzikál.

Po dostudování měla několik zaměstnání a sháněla finance na vydání jejího CD, doufala ve smlouvu s Record Labels. Obdržela pár odpovědí, přesto se rozhodla odstěhovat do Hollywoodu a hledala svou příležitost prosadit se v hudbě. Nicméně zpočátku pokusy proběhly bez povšimnutí.

 

zdroj wikipedia

více zde: wikipedia

 
 • Eichbaum 07.10.11, 13:03

  Rozbalit 1. Oblíbená hudba!

 • Eichbaum

  Moje nejoblíbenější zpěvačka, zejména kvůli skladbám, které složila. Je kreativní a <a href="http://www.pianos.cz/produkty/pianina/">hudba</a> od ní dává smysl, moc pěkně se poslouchá.!!

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Masopust, fašank, fašaňky, ostatky ...

"Fašaňku, fašaňku, už je ťa namále, jako té rosenky, na zelenéj trávě ...", zpívá se ve známé moravské písničce. Ale co to je vlastně? Kdy se to slaví? Proč pokaždé jindy?
autor
O autorovi
autor
autor

Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.
další články autora
Další články autora
další články autora
 • Malý koutek hudby pro navození vánoční nálady....
 • Britney Spears - Womanizer...
 • Morandi je rumunská pop music hudební skupina, jejímiž členy jsou Marius Moga a Andrei Ştefan Ropcea (Randi). ...
 • Alanis Morissette...
 • Alecia Beth Moore (narozena 8. září 1979 ve Philadelphii), v hudebním světě známá jako Pink (často psáno P!nk)...
Profil blogu
Profil blogu "Hudba"
Profil blogu
Založen:
27.5.2008 9:57:06

Přístupů:
15756

RSS:
Toplist