Jak přežít vánoční frmol?

- Jak přežít vánoční frmol?
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Jak přežít vánoční frmol?

13.11.19, 08:38, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Uteklo to zase jako voda a dřív, než byste řekli švec, už na vás ze všech koutů hulákají prodejní giganti, že už se to blííížííí.

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Namísto pocitu klidu a pohody vás už v říjnu naplňuje stres, protože přípravu na Vánoce přeci obyčejný smrtelník během adventu stihnout nemůže. My si ale myslíme, že může. Jak na to?

Chce to plán

Zaručeně vždy a všude funguje plánování. Udělejte si večer pohodlí, po spršce vklouzněte do svého oblíbeného županu, uvařte si čajíček a připravte si tužku s papírem. Udělejte si dva sloupečky. Do jednoho si sepište, co je skutečně nutné do Vánoc stihnout, do druhého si napište v bodech, co byste rády stihly, když zbyde čas. Na jednotlivé úkoly si rovnou vyhraďte čas v kalendáři.

Jak moc je důležitý vánoční úklid?

Většina žen má jasno. Úklid je důležitý, ale nad některými věcmi lze přimhouřit očko. Takže až se vás bude zase tchýně nebo sousedka ptát, jak to že nemáte umytá okna na Vánoce, s úsměvem odpovězte, že jste ten čas raději investovala do klidného odpoledne s dětmi. A skutečně namísto bláznění s úklidem si prostě raději polenošte o víkendu ve sladěných pyžamech s dětmi, které vaši společnost ocení víc než hadr a kýbl. Anebo si udělejte chvilku sama pro sebe s knížkou, získáte tím určitě větší rozhled než skrz umytá okna.

Nákup vánočních dárků

Nakupování vánočních dárků je pro většinu z nás noční můra. Ale díky internetu i my introverti dokážeme nakupovací noční můru proměnit v hezký sen, který přinese na pár kliknutí praktické a úžasné dárky všem. Opět je dobré pomoct si seznamem. Vymýšlení vánočních dárků vám usnadní malý zápisníček, do kterého si během roku poznamenáte, kdo si co přál. A když vám dojdou nápady, zachrání vás klasika, jako jsou pyžama a župany. Navíc pyžamo s vánočním motivem je mnohem víc IN než svetr se sobem.

Inspiraci najdete třeba na Elegant.cz

 

 
 • Alenka 31.05.20, 05:18

  Rozbalit 1.

 • Alenka

  No, já to třeba dělám tak, že se na Vánoce připravuji už dva měsíce předem, abych si ten stres ušetřila. To platí hlavně pro nakupování dárků. Ty vždy kupuji s předstihem. Třeba minulý rok jsem nejdřív kupovala dárek manželovi. Tomu jsem vybrala zážitkový dárek z https://armik.cz/army-shop-kategorie-zazitkove-darky/

 • Aldys 20.11.20, 21:42

  Rozbalit 2.

 • Aldys

  Tak já už jsem se vloni před Vánocemi rozhodl, že mi extrémně vadí utrácet za předražené vánoční dárky, které pak obdarovaní třeba ani neocení. Letos jsem tedy koupil dárky na jednom místě pro celou rodinu dopředu a to zážitky, které dobře vím, že mají nejradši. Objednal jsem dárkové poukazy na kurzy potápění v Praze, konkrétně z internetových stránek http://potapeni.seawolf.cz/

 • Katka 25.11.22, 08:42

  Rozbalit 3.

 • Katka

  Já jsem si již před lety začala vše na Vánoce připravovat předem a dárky pořizuji již od letních prázdnin. Nejvíce dárků stejně objednávám na různých e-shopech, naposledy jsem pořídila levné šperky na internetových stránkách https://www.marre.cz/sperky-z-chirurgicke-oceli-s200CZ pro moji dceru. Co se týká úklidu, tak ten opravdu nepřeháním, jelikož se uklízí průběžně celý rok, tak nevidím důvod, proč se zbytečně stresovat s přehnaným uklízením.

 • Martina 26.11.22, 12:44

  Rozbalit 4.

 • Martina

  Nechápu proč se říká vánočním svátkům, že jsou svátky klidu a míru. Ženy každý rok začnou bláznit s úklidem, pečením cukroví, shání dárky, ale také tráví spoustu času v obchodech, aby náhodou něco nechybělo. Proto jsem si jednou řekla, že ten stres je úplně zbytečný. Na internetu jsem si našla stránky https://www.malujpodlecisel.cz/, kde prodávají malování podle čísel, s nimiž se ten shon dá zvládat trochu lépe.

 • Markéta 31.12.22, 18:16

  Rozbalit 5.

 • Markéta

  Letos se mi podařilo přežít Vánoce v klidu, protože jsem měla rychle vybrané dárky. Hodně jsem toho nakoupila u https://www.armodd.cz/ perfektní chytré hodinky a dokonce i super dětské, které mají gps a dají se trasovat.

 • Eva 03.11.23, 22:27

  Rozbalit 6.

 • Eva

  Můžete mi prosím někdo poradit nějaký super vánoční dárek pro dcerku pod stromeček, které bude v lednu 8?

 • Jitule 01.12.23, 00:21

  Rozbalit 7.

 • Jitule

  Za mě je nejlepší vše dělat s předstihem. Třeba vánoční dárky už mám letos nakoupené. Nakupovala jsem je v minulých týdnech. Částečně i kvůli Black Friday slevám. Díky https://slevovykupon.net/ jsem měla opravdu perfektní přehled o tom, kde mají co ve slevě. A to se v dnešní době, kdy je vše předražené opravdu hodí.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Vždy máme na výběr!

Není důležité, co se kolem nás děje, ale jak to člověk přijme. Protože vždy máme na výběr! A náš život je přesně takový, jaký si vybereme.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
14497

RSS:
Toplist