Jak je to s pořadím v Superstar?

- Jak je to s pořadím v Superstar?
Rubrika:  Novinky

Jak je to s pořadím v Superstar?

01.05.11, 10:12, autor: Plavovláska
Deník Blesk vydal "tajné pořadí" Superstar. Prý takhle chodí divácké hlasy. Už při prvním pohledu jsou však značně nevěrohodné...

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Žebříček prý vypadá údajně takto:

 

Tajné pořadí:

1. Michal Šeps

2. Martin Kurc

3. Gabriela Gunčíková

4. Alžběta Kolečkářová

5. Petr Ševčík

6. Martin Harich

7. Lukáš Adamec

 

 

Já tomuto žebříčku nevěřím a to hned z několika důvodů:

 

1, Oba zbylí slovenští soutěžící jsou na dvou posledních místech. Nevěřím tomu. Znamenalo by to, že slovenští diváci posílají hlasy Čechům (?!). Logika praví, že pokud je poměr sil Slováků a Čechů 2:5, pak se mezi zbývající dva slovenské soutěžící rozdělí přízeň slovenského publika a budou naopak zaujímat příčky nejvyšší.

 

2. Doposud nejlépe a bez výraznějších chyb a výkonnostních výkyvů si vede Lukáš Adamec. Podle "tajného žebříčku" je však nejvíce ohroženým účastníkem soutěže? Tomu nevěřím.

 

3. Miláček teenagerek Martin Harich je předposlední? Tomu nemůže přece věřit ani ten kdo ten žebříček pustil do éteru. Holčičky žhaví mobilky a probendí svůj kredit právě na něm. Více bych věřila tomu, že je první než předposlední.

 

4. Že údajně vede Michal Šeps na celé čáře? No, to jsem schopna ještě zdůvodnit právě originalitou a neotřelým hudebním směrem interpreta, ale co ten Kurc? Věří snad někdo tomu, že by Kurc dostával více hlasů než Kolečkářová nebo Harich? Sorry, já ne! A to skutečně nejsou žádné mé osobní antipatie vůči tomuto milému hošíkovi.

 

 

Daleko uvěřitelnější (tedy až na postavení Šepse) by byl pro mě sice tentýž žebříček, ale obráceně. Tedy, že vede Lukáš Adamec a Šepse bych tam pak dala někam ke středu pelotonu.

 

 

Dá se vůbec takovému "tajnému žebříčku" věřit? Podle mě ne. Úniků nejrůznějších pořadí jsme si  už užili za ta léta dost. A  většinou se pak dost míjely se skutečností. (Otázkou samozřejmě zústává jak takové akce pak ovlivnily konečná pořadí.)

 

 

 

Řekneme-li si tedy, že si tento žebříček někdo vycucal z palce, ptejme se i proč:


- Někdo si to celé vymyslel a nechal si výmysl zaplatit. Otázkou je, zda by něco takového byl ochoten zkušený bulvár zaplatit. Je to sice senzační žebříček, ale nevěrohodný (a vlastně právě proto je senzační). Této variantě spíše nevěřím.

 

Pravděpodobnost: Velmi málo pravděpodobné

 

 

- Vymyslel si to nějaký bulvární redaktor v honbě za vyšší čteností. To mi přijde jako reálná varianta. Čtenost to určitě zvedne a nejde to nijak vyvrátit. Protože Nova a Markíza žebříčky nezveřejňují během soutěže a odmítají je i jakkoliv komentovat. Zveřejní je pak až někdy za půl roku po skončení soutěže a na takovou "bulvární blamáž" si pak už nikdo ani nevzpomene.

 

Pravděpodobnost: Pravděpodobné

 

 

- Vypustily to tajně samy pořadatelské televize jako marketingový tah. Do soutěže chodí málo hlasů. Podstatně méně, než by pořadatelé chtěli. Vypuštěním nějakého takového nesmyslu by si mohli slibovat, že se fanoušci proberou a budou se snažit zachránit toho svého favorita.Což mi přijde jako velmi reálná varianta.

 

Pravděpodobnost: Vysoce pravděpodobné

 

 

- Vypustila to postranními cestičkami porota. Porota ví, kdo zpívat umí a kdo ne. Chtějí se zbavit Šepse, protože on je poslední mezi soutěžícími, kdo ve skutečnosti není zpěvák. Je to dokonalý šoumen a sympaťák, ale nedosahuje kvalit svých soupeřů ani omylem. Dosáhli by toho, že by lidé přestali posílat hlasy Šepsovi, protože "jich má přece dost" a tím pádem by se mu mohlo stát, že vypadne. Nezdá se mi to moc pravděpodobné, protože si ve skutečnosti nemyslím, že by porotcům zase až tak moc záleželo na konečném výsledku, že by se do toho až tak moc osobně angažovali.

 

Pravděpodobnost: Málo pravděpodobné

 

Pak jsou možné ještě další varianty, více či méně krkolomné - jakože to vypustil nějaký soutěžící, který není spokojen se svým postavením v žebříčku, nebo soutěžící, který se chce zbavit Šepse, případně fan klub některého ze soutěžících. Mohl to být pak prakticky kdokoliv včetně Aštara Šerana.

 

Nezbývá než se tedy nechat překvapit. Vypadne zítra Adamec, Harich nebo Šeps? Já bych se skoro vsadila, že ani jeden z nich.

 

ANKETA: Hlasujete v letošní Superstar?


Celkem: 258 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: FOTO: TV NOVA
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:27

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
339584

RSS:
Toplist