Dove Třeboň

- Dove Třeboň
Vyšlo v blogu:  Dove Třeboň

Dove Třeboň

26.11.04, 00:00, autor: CentrumTance , Hodnocení: -
Ohlédnutí za taneční událostí

 

Dove víkend v Třeboni

O víkendu 13. a 14.7. 2002 proběhl víkend s kosmetickou firmou Dove. Konal se v třeboňském hotelu Bohemia&Regent. Součástí bohatého programu byl i sobotní galavečer, kterým přítomné hosty provázel moderátor Dalibor Gondík.

Datum

13.7.2002 - 14.7.2002

Popis

Lektorky Centra Orientálního Tance završily slavnostní večer svými vystoupením, na kterém je doprovázeli muži v převlecích orientálních šáhů. Přítomní hosté, v převážné většině dámy, se nechaly unést rytmy a melodiemi orientální hudby a přidaly se k tanečníkům. Se základy břišního tance se totiž měly možnost seznámit již vpředvečer akce, kdy probíhala odpolední výuka tohoto krásného a žensky smyslného tance.

Výběr z tiskové zprávy pořádající agentury

Kosmetická značka Dove pozvala ve dnech 13. – 14. července ženy a dívky již na třetí relaxační víkend, který se tentokrát konal v jihočeské Třeboni. Uvítala ženy v příjemném prostředí hotelu Bohemia & Regent, který se nachází přímo u rybníka Svět.
Relaxačního víkendu nabitého zábavou, sportem ale především odpočinkem, doplněným četnými radami odborníků na téma péče o duši i tělo, se zúčastnilo osmdesát žen z celé České republiky.

V průběhu víkendu měly ženy možnost vyzkoušet různé lázeňské aktivity v místních Bertiných lázních jako jsou například masáže, hydrojet, sigoroll, či whirpool s návštěvou bazénu. Připravená pro ně byla i výuka břišního tance, aby si mohly vyzkoušet i tento neobvyklý, ale jistě atraktivní, způsob cvičení. Ani tentokrát nechyběly zajímavé přednášky dermatoložky MUDr. Vocilkové a psycholožky Mgr. Vaněčkové. Po celodenním lázeňském odpočinku přivítal účastnice víkendu na Gala večeru oblíbený moderátor Dalibor Gondík, který jako jediný muž přítomný na „dámské jízdě“ rozproudil zábavu. Všechny přítomné zaujalo nejen umění břišních tanečnic, ale také možnost soutěžit a vyhrát atraktivní ceny, které připravila kosmetika Dove.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
Profil blogu
Profil blogu "Dove Třeboň"
Profil blogu
Založen:
13.8.2009 13:14:38

Přístupů:
3883

RSS:
Toplist