Diamantová voda

- Diamantová voda
Rubrika:  Tajemná

Diamantová voda

18.07.08, 00:01, autor: Plavovláska
Slyšeli jste někdy o zázračné diamantové vodě? O té, která je nabita energií a vibracemi? Tedy přesněji pomocí přístroje DNA 850 je zrychlena její vibrační frekvence. Léčí prý řadu nemocí, posiluje organismus, imunitu a dokonce prý reaguje na přání a úmysly toho, kdo ji užívá. Ale safra! Voda která plní přání? No, nekupte to!

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Přiznám se rovnou a bez vytáček, že psát o diamantové vodě pro mě není vůbec lehké. Jsem sice duchovně založený člověk, nicméně většinu věcí se snažím brát logicky. Proto jsem přistupovala i k této problematice maximálně seriózně. Sehnat si podklady, informace a představit vám tuto „novinku“ abyste si mohli utvořit vlastní názor. Jenže to, co se mi podařilo zjistit je pro mě příliš …. neuchopitelné?

Diamantová voda má zvláštní způsob svého vzniku. Ostatně proč ne? Spousta zázračných věcí vzniká zvláštně, tak proč by neměla právě diamantová voda, že? Tedy, francouzský hudebník a jazzový pianista Joel Ducatillon v roce 1990 přišel o zaměstnání a začala do něj proudit zvláštní energie. Tedy prameny uvádějí postup opačný – nejdříve proudění energie, pak ztráta zaměstnání. Zjistil, že má léčitelské schopnosti.

V roce 1994 měl tři sny následující po sobě. V prvním snu se dozvěděl, že má sestrojit přístroj pod názvem DNA 850. V druhém snu viděl lidi, kteří stáli před otáčivými dveřmi a kteří proto, aby mohli vstoupit, vkládali do přístroje jakousi kartičku – kód. Ve třetím snu viděl stříbrošedou vizitku s nápisem Steel – Storm – Stealhe. Což znamená ocel, bouře a hvězdná energie.

Zřejmě pochopil, že nechápe a proto si zakoupil učebnice kvantové fyziky a pustil se do díla. Studoval a studoval. Po čase si „vzpomněl“, že tento výzkum už prováděli ve staré Atlantidě (pro méně informované: bajný kontinent s civilizací, který se měl potopit do oceánu – historicky dostatečně nedoloženo). Takže se mu podařilo tyto vzpomínky vytáhnout a  …

V roce 1996 vzniká první plastový přístroj ze spirálou uvnitř. Plast je později vyměněn za sklo. Takže skleněný válec s jakousi umělou DNA uvnitř. V tomto přístroji má být vloženo přes 900 kódů. Ducatillon měl přístroj hotov, ale zatím netušil, k čemu by se měl používat. Což je mimochodem velmi dobrý postup. Kolikrát člověk něco stvoří, vidí že je to na … nic a tak to zahodí. Ducatillon ne.

A tak v říjnu 1999 vložil přístroj do sklenice s vodou. A za 12 hodin byl zázrak hotový – vznikla první diamantová voda. Jenže se tento postup musel stále opakovat a to by ducatillon zřejmě nestíhal. Takže za další měsíc vkládá do přístroje DNA 850 další kód z kabaly a ejhle, voda je díky těmto novým kódům násobitelná (promiňte pane profesore Zelinko, matematikáři z mého gymnázia, tohle jsem fakt nevymyslela já!).

Měla bych zřejmě ještě objasnit, že genetické kódy vkládané do trubice nejsou biologické, ale světelné(!). Přítomnost „kódu“ a krystalů ve vodě nelze nijak dokázat! Jsou totiž z pátého rozměru

Takže pro vznik a výrobu Diamantové nepotřebujete zázračný přístroj (tedy onen skleněný válec, ve kterém je uloženo více než 900 genetických kódů a jemuž se snad říká odborně kodifikátor), ale stači vám lahvička diamantové vody. Množíte ji v poměru 1:10. Tedy jeden díl diamantové vody doplníte běžnou vodou z vodovodu nebo minerálkou. Nikdy ji nesmíte vypít všechnu tudíž. Vždy si musíte 1/10 vody nechat pro výrobu další. V plastové lahvičce vám vydrží voda 8-10 dní, ve skleněné až rok.

Ducatillon prodával tuto vodu v malých lahvičkách. Za vydělané peníze se odstěhoval do Kanady, kde dál šíří své vědění a objevy. Tam nadále vynalézá a vylepšuje svou vodu. A vždycky když přidá nový kód do svého skleněného válce, tak díky tomu, že je Diamantová voda na úrovni páté dimenze, se kód okamžitě rozšíří do veškeré existující vody na celém světě! Takže se nemusíte obávat, že by vaše Diamantová voda byla zastaralá, protože hned jak pan Ducatillon něco nového objeví, hned to máte doma v kýblíčku.

Pro zájemce mám ale dobrou zprávu: od  června 2002 se rozdává tato voda zdarma! Teda pokud si to nebudete objednávat přes internetový obchod, kde musíte samozřejmě platit poštovné. Ale za Diamantovou vodu neplatíte nic! (Pan Ducatillon už se neživí prodejem vody, ale přednáškami o ní).

Voda má léčivé účinky, dá se s ní léčit úplně všechno, ale můžete z ní vařit jídla – stačí pak u kastrůlku „vložit“ své přání a … někteří tvrdí, že se vyplní. Můžete s vodou zalévat květiny, můžete se v ní omývat, když jste unaveni používat ji v rozprašovači k osvěžení místo kávy.

A aby nebylo málo, tak na diskuzním fóru jsem našla i toto:

Otázka: můžu mýt diamantovou vodou auto?
Odpověď: ano! vaše auto pak bude jeste hezčí a ještě blyštivější!!!


Laskavý čtenář promine: možná jsou mezi vámi ti, kteří mají s Diamantovou vodou zkušenosti, že opravdu zázračně funguje, já se přiznám, že zkušenosti nemám, nicméně z toho, co se mi do teď podařilo zjistit, jsem se osypala po celém těle i v podkolenních jamkách. Asi si tu vodu půjdu sehnat.

 

ANKETA: Věříte na Diamantovou vodu?


Celkem: 171 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: J.Mandžuková: Co pít, když..., Internet
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2110600

RSS:
Toplist