Jak mi notebook změnil život: Co pro mě notebook znamená....

- Jak mi notebook změnil život: Co pro mě notebook znamená....

Jak mi notebook změnil život: Co pro mě notebook znamená....

29.11.09, 13:58, autor: kiinka.certik , Hodnocení: 100% (1 hlas)
I když ho nemám určitě vím co by pro mě znamenal....

Čtenost -   Diskuze: (2
 

No i když notebook nemámCry tak přesto vím že by pro mě znamenal hodně…Vzhledem k tomu že chci na internát a na grafickou školu tak by to byl můj nejlepší přítel stejně jako je pes…Pěkný vánek z otevřeného okna by mu vanul na obrazovku,lehce by ho lechtal a nenechal by si říct…EmbarassedNotebook je jako pejsek všechnu mu můžeme napsat nebo říci a on to nikomu nevykecá,nepomlouvá tě a nikdy se na tebe nevykašle… Je to jako něco co se nedá popsat ten pocit ho vlastnit a vědět že je stále s tebou že je celý svět s tebou to je něco krásného…Svět jde s tebou kam jdeš ty je to stejný jako mobil  máš u sebe nejlepší kamarády a nikdy tě neopustí…WinkKdo ho máte važte si ho jak můžete…

 

ANKETA: Máš notebook nebo počítač


Celkem: 142 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Hodnotil 1 čtenář | Průměrné hodnocení: (100%)

Obezita a její faktory

Obezita trápí čím dál tím víc lidí, v České republice je jí postiženo 29 % mužů a 40 % žen. Nejčastěji bývá spojena se zvýšeným příjmem potravy na jedné straně a nedostatkem pohybu na straně druhé. Velkou roli hrají i vrozené dispozice, hormonální vlivy, pravidelnost stravování, psychický stav a další možné faktory. Obezita není jen estetickou vadou, ale především představuje vážný problém zdravotní.
Profil blogu
Profil blogu "Jak mi notebook (ne)změnil život:Co pro mě znamená"
Profil blogu
Založen:
29.11.2009 13:43:31

Přístupů:
5358

RSS:
Toplist