CINZANO – koktejlové variace

- CINZANO – koktejlové variace
Rubrika:  Recepty

CINZANO – koktejlové variace

25.06.10, 07:50, autor: redakce
Cinzano – už jen vyslovení toho slova Vám na jazyku vyvolá lahodnou chuť a tělem Vám projede vzrušující pocit. Nikoho nenechá ledově chladným, a to i přesto, že nejlépe chutná na ledu. Cinzano patří k celosvětově nejznámějším vermutům už více jak 250 let. Po celou dobu přináší neotřelou zábavu, zaslouženou odměnu i patřičný lesk. A díky nepřeberné škále receptur také záplavu chutí. Dopřejte si svátek s Cinzanem a jeho koktejlovými variacemi.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Bianco AMICO

Ingredience:

1 díl Cinzano Bianco

3 díly jablečného džusu 
drcená/celá skořice

ozdoba jablko/citron
led

Návod k přípravě: Nalijte Cinzano Bianco do sklenice na míchané nápoje naplněné kostkami ledu. Doplňte jablečným džusem a přidejte drcenou či celou skořici a další ingredience. Zamíchejte a dopřejte si svátek s Cinzanem.

 

 

 

 

 

 

 

Rosso ARANCIO

Ingredience:

1 díl Cinzano Rosso 
3 díly pomerančového džusu

ozdoba pomeranč 
led

Návod k přípravě: Do sklenice na míchané nápoje nalijte Cinzano Rosso. Přidejte další ingredience, zamíchejte a dopřejte si svátek s Cinzanem.

 

 

 

 

 

 

 

Extra Dry LIME

Ingredience:

1 díl Cinzano Extra Dry 
3 díly zázvorové limonády

šťáva z limety

ozdoba limety nakrájené  na kostky 
led

Návod k přípravě: Vhoďte kousky limety do sklenice na míchané nápoje, přidejte šťávu z limety a led. Zalijte Cinzanem Extra Dry a zázvorovou limonádou. Zamíchejte a dopřejte si svátek s Cinzanem.

 

 

 

 

 

 

 

Rossoton

Ingredience:

1 díl Cinzano Rosso 
3 díly toniku 
čerstvá šťáva z pomeranče 
pomeranč 
led

Návod k přípravě: Nalijte Cinzano Rosso do sklenice na míchané nápoje. Přidejte další ingredience, zamíchejte, ozdobte kousky pomeranče a dopřejte si svátek s Cinzanem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zkuste letošní  novinku!

 

Proč trávit dlouhé minuty čekáním, než barman namíchá Váš oblíbený Cinzano drink? Letošní rok bude docela jiný! Při návštěvě baru nebo restaurace s partou přátel se zábava u vašeho stolu nikdy nezastaví. Stačí, když zkusíte letošní novinku – Cinzano koktejly servírované v 1,5litrové karafě. Tak můžete i v českých a moravských luzích a hájích poznat, jak chutná „ta pravá ITÁLIE“.

 
Zdroj: TZ
 
Ohodnoťte recept
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento recept zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)
Profil blogu
Profil sekce "Recepty"
Profil blogu
Založen:
1.9.2008 14:27:09

Přístupů:
3029808

RSS:
Toplist