Zkáza Robertů v břevnovské vile

- Zkáza Robertů v břevnovské vile
Rubrika:  Smyslná

Zkáza Robertů v břevnovské vile

03.05.09, 00:15, autor: Plavovláska
Aneb jak Robertek ke jménu přišel ...

Čtenost -   Diskuze: (2
 

 

29. prosince 1979 byl v Hospodářských novinách zveřejněn článek, který sice četlo málo lidí (Hospodářské noviny nevycházely nijak velkým nákladem), ale během pár dnů nebylo v republice snad jediného člověka, který by jeho obsah neznal. Vešel do povědomí jako: "Tajemství padesáti žen, aneb zkáza Robertů v břevnovské vile".

 

O co tedy šlo? Jistý bývalý daňový úředník, nyní důchodce Suchánek, s nelibostí pozoroval, jak do sousedčiny vily v Praze Břevnově denně proudí ženy různého věku. Domnívaje se, že tam sousedka  provozuje nekalou činnost - tedy dělá na černo trvalé ondulace - čímž se dopouští nedovoleného podnikání a daňového úniku, neváhal šlachovitý důchodce Suchánek ani minutu a jak bylo dobrým zvykem, nahlásil sousedku kriminálce.

 

No uznejte, že dělat na černo trvalou ondulaci je zločin, který si okamžitého zásahu kriminálky zaslouží a tak se naše tehdejší bezpečnostní složky  se ctí zhostily úkolu a do vily víly vtrhly. Ještě štěstí, že to bylo před třiceti lety, stát se to teď, vtrhne tam Jednotka rychlého nasazení.

 

Tehdejší kriminalisté se už docela určitě těšili, jak zabaví nešťastné sousedce dřevěné natáčky a mnoho litrů čpavku a vlasových ustalovačů. Ovšem jaké bylo jejich překvapení, když nejenže nenašli naondulované ženy, ale nenašli dokonce ani náprstek ustalovače či jedinou dřevěnou natáčku. Místo toho našli nějaké něco, co mělo podobu divné klobásy či jitrnice a co při spuštění vrnělo a vibrovalo.

 

Ani tehdejší kriminalisté nebyli žádné béčka a tak hned začali sousedku z břevnovské vily a přítomné dámy "těžit". Prosím vás, nepředstavujte žádné prasárničky! Těžit údajně znamená vyslýchat za účelem "vytěžit" z vyslýchaného objektu co nejvíce informací. No a protože platí, že kdo se moc ptá moc se dozví, dozvěděli se i socialističtí kriminalisté, k čemu ony vibrující plastové klobásy ženy používaly.

 

Vy si výsledek jejich pátrání dokážete představit, protože dnes zná vibrátor - erotickou ženskou pomůcku - naprosto každý. Jenomže tenkrát z toho bylo velké pozdvižení. Kriminalistům se podařilo z evidence, kterou si paní domu vedla vypátrat, že vilu navštěvovalo nejméně padesát žen, které používaly celkem 6 vibračních přístrojů za účelem sexuálních hrátek.

 

Za to by nešťastnou sousedku odsoudit nemohli, nebo možná mohli, on by se nějaký paragraf narychlo určitě vytvořil - například narušování morálního statusu socialistické ženy, ale oni si nic vymýšlet nemuseli. Majitelka přístrojů je totiž půjčovala dámám k hrátkám za 200 Kčs (to s tam patří, jednalo se o tehdy platnou měnu na území našeho státu) za jedno použití.

 


200 Kčs při tehdejším průměrném platu cca 1500 Kčs nebylo opravdu nijak málo. Většina lidí si ve skutečnosti vydělávala něco kolem tisícovky čistého a tak 200 Kč mohla být klidně pětina platu. Ale určitě chápete že nebyla. Dámy, které navštěvovaly břevnovskou vilu za účelem sexuálních hrátek s mechanickým milencem, určitě do kategorie "z ruky do huby" nepatřily. Hovořilo se o tom, že se jednalo o paničky stranických funkcionářů, na které manželé neměli čas. Těžko říct.

 

Osobně se domnívám, že právě paničky vysokých stranických funkcionářů měly Robertka každá doma vlastního a nemusely si ho chodit půjčovat na hodinku do Břevnova. Apropó Robertek. Napadlo vás, proč vůbec Robertek?

 

On totiž muž, který majitelce, dnes bychom řekli erotického salónu, vibrátory ze západu obstarával se jmenoval Robert. A v rámci utajení ho ženy jinak neznaly než co by Roberta. A vibrátorům pak právě na konto jména dodavatele říkaly Robertci.

 

Sousedka bdělého důchodce Suchánka vyfasovala dva roky nepodmíněně za spekulaci a vysokou pokutu. Šest Robertků bylo za souhlasného halasu tehdejších médií slavnostně zničeno s tím, že do útrob socialistické ženy tyhle kapitalistické zvrácenosti nepatří. Proč používat umělého kapitalistického Robertka, když zde máme na poli socialistického naturálního traktoristu Jardu, že jo! Redaktor Hospodářských novin si pak v závěru článku povzdechl, zda se náhodou neobjeví někde bratránci zničených Robertků. 

 

Bratránci zničených Robertků zaplavili náš trh. Dnes je možné sehnat vibrátory od kolibřího vydání až k obřím rozměrům. Dnes má téměř každá dospělá žena podobnou pomůcku doma. V naprosté většině ji dostane k narozeninám od nějakých kamarádů či kolegů v práci. Nicméně, nemusí nikam docházet, o svého Robertka se dělit a být u toho sledována bdělým okem práskače Suchánka.

 

ANKETA: Máte doma vibrátor?


Celkem: 663 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 • xxblue 04.05.09, 20:20

  Rozbalit 1. nádhera

 • xxblue

  Jůů, vždy s napětím očekávám, další článek, od Plavovlásky.
  A vždy mě mile překvapí.
  Vezmeš si mě ženo s neobyčejným přehledem ??? :-P

 • maruška 05.05.09, 23:01

  Rozbalit 2. historie

 • maruška

  přesně si na ten článek pamatujia byl to tehdy opravdu poprask.mě bylo 20 let.

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1313171

RSS:
Toplist