Ryby

- Ryby
Rubrika:  Tajemná

Ryby

04.11.08, 16:04, autor: R.Hloušek
Ryby 20.2 - 20.3

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Charakteristika: Člověk, který je narozen ve znameni Ryb zpravidla nebývá vůdčí osobností a jeho soucit, který je mu vrozen a který ho předurčuje k neseni "viny světa", mud dává do vínku i to, že nikdy není úplně šťastný. 

 

Je znám svou velmi kolísavou povahou, kterou může ovlivnit spousta věcí a mnohdy i drobnost - jako je změna počasí. Bývá velice nerozhodný a nerad řeší problémy. Pokud je však postavení planet při jeho narození "agresivní" uvědomuje si svou velmi citlivou povahu a pak se ji snaží skrývat přehnanou suverenitou. Pokud jejich suverenita nabude trhlin, uchylují se do nečekaného hrocení situace, kterou ale pak doma potají opláčou.


Často se stává, že lidé ve znamení ryb mluví tichým hlasem, jsou plaší a stydliví. Není vyjímkou, že se vyhýbají oficiálním jednáním a obyčejná návštěva jakéhokoliv úřadu je pro ně nepřekonatelným problémem.


Lidé ve znamení ryb umí však svoji plachost v pozdějším věku využít. Jejich okolí je bere za hodné a soucitné dobráky a tak se jich často ujímají a zastávají silnější znamení. Ryby přijímají tuto péči rády. Ovšem na jejich obranu je současně třeba říct, že dokážou být vděčné.

 

Ryby jsou natolik citlivé, že těžko nesou výtky či pokárání. Dopkonce i když se jedná jen o dobře míněnou radu, může se stát, že ji ryba ponese těžce až hystericky. Potoky slz, zvláště pak u žen, jsou pak téměř na denním pořádku.

 

Upřednostňují domácí prostředí před společností. Cítí se nejlépe tam, kde to dobře znají. Proto ani zpravidla nemění zaměstnání a i změny ve vztahu nesou těžce. Neodcházejí ze vztahu, ale pokud nejsou spokojeni, tak se uchylují do snění.

 

Snění je velmi významnou součástí jejich života. Dokážou si vysnít celý druhý pararelní svět, který je dokonalý a zcela podle jejich představ. Zdpravidla v něm vystupují jako princezny a králové. Do svých snových "já" pak vkládají všechny vlastnosti, které v reálném životě nemají.Díky těmto svým snovým předpokladům a stálému pilování fanatazie jsou mezi rybami nezřídka básnici, spisovatelé, herci, malíři, vytvarníci - tedy povolání, která snivost, fantazii a představivost přímo vyžadují.

 

 

Ryby jsou díky svám fantaziím často zapomnětlivé a roztržité. Ztrácejí smysl pro řád a pořádek a občas se utíkají do svých snů i před svými povinnostmi, což si jejich okolí mylně vykládá jako lenost. Nejedná se o lenost, jen pro ně ztrácejí reálné pojmy význam. Vytknout jim ale lze jen máloco. Kdopak dokáže seřvat rozlítostněnou děvenku s výrazem raněné laně?

 


Slavné osobnosti ve znamení Ryb: Bedřich Smetana, Karolína Světlá, Lucie Vondráčková, Cindy Crawfordová, Martin Dejdar, Ema Destinová, Albert Einstein, Georg Fridrich Händel, Victor Hugo, Jiří Menzel, Ornella Mutiová, Viktor Preiss, Sharon Stoneová, Elizabeth Taylorová, Eva Vejmělková, George Washington, Bruce Willis

 

 

Povaha: flegmaticko-sangvinická
Vládce: Jupiter, Neptun
Živel znamení: voda
Kov: cín
Barvy: tyrkysová, bílá, modrá,
Kameny: opál, fluorit, perly, malachit,
Šťastná čísla: 2, 4, 11, 16, 24, 32, 34,

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2968734

RSS:
Toplist