Prostituce na živnostenský list

- Prostituce na živnostenský list
Rubrika:  Zlobivá

Prostituce na živnostenský list

23.05.08, 06:24, autor: Černovláska
Úřad ministryně pro menšiny a lidská práva Džamily Stehlíkové ve spolupráci se Svazem měst a obcí, oslovil starosty obcí s otázkou, zda jsou pro to, aby se prostituce stala podnikáním jako každé jiné.

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Odpověď byla vcelku jednoznačná. 90% oslovených obcí se vyjádřilo pro. Je nutno ovšem podotknout, že se jednalo především o starosty velkých měst a obcí v příhraničních oblastech, kde je právě prostituce naprosto nekontrolovatelným problémem.

 

O to, jak dostat z prostitutek daně, se více méně snaží už řadu let všechny vlády. Většinou je překážkou jakési tvrzení, že tím by se prostituce legalizovala. Občas nad tím zůstává rozum stát. Prostituce tu je, byla a bude. Ne nadarmo se říká, že se jedná o nejstarší řemeslo na světě. Tvářit se, že není, je poněkud směšné. Byla vždy a za každého režimu. Nevymýtili ji ani komunisté, ani nacisté, ani křesťané, ani pohané (ti se o to pravda zřejmě ani nepokoušeli).

 

Skutečný problém ale nebude v tom, prostituci dostat pod živnostenské úřady. Na to stačí zákon. Daleko horší bude přinutit prostitutky, aby si nechaly živnostenské listy skutečně vystavit a následně pak platily daně.

 

 
Zdroj: www.denik.cz, sxc.cz
 • Juan 19.06.09, 12:30

  Rozbalit 1. Zdanění prostituce

 • Juan

  Už vidím fronty na živnostenský list - oficální přiznání, že jsem kurva, Nutno také označit
  provozovnu. Placení daní bez účtenek další
  přitroublá úvaha našich politiků. Pokud ano,tak náklady na ped, man, kad, oblečení, auto atd se budou rovnat výnosům a stát
  se svými úředníky utře huibu.

 • libor 28.07.09, 21:32

  Rozbalit 2. konečná..

 • libor

  "společnost" která se neumí ženy řádně motivovat k tomu aby si na život vydělávali jinak než vlastním tělem si zasluhuje totalitní vládu. jediné čeho se tady dosáhne je snad jen to, že až se učitelka ve třídě v nějaké severozápadní školy bude dětí ptát, čím by chtěly v životě být, polovina děvčátek řekne, že celebritou nebo vizážistkou, nebo majitelkou kosmetického salonu.. věřme, že se jim to podaří. ale po pravdě řečeno, nezbyde jim nic jiného než prostituce. protože tento systém je tak postavený.plivu na pány zákonodárce.plivu na policii. s prostitucí nehneme,pokud bude společnost skrs na skrs prorostlá mafií.omlouvám se za svou zaujatost, ale je mi těch holek líto. pokud mají platit daně je vedlejší.. horší je, že kolikrát nemají ani jinou možnost.

 • emil 28.07.09, 21:47

  Rozbalit 3. a pasáci?

 • emil

  zajímalo by mne, jestli si holky můžou odečíst z daní svou ochranku, kuplíře,nebo bordelmatku.. a jak je to s policií.. neměla by dostávat slevenky? jakožto státní zaměstnanci, řádně vyočkovaný,,
  možná si to představuji jako hurvínek válku, ale nevím proč by se měl stát vozit po dělnicích "pseudolásky". a taky by mne zajímalo jak vypadá taková fucktura.

 • manuel r. villegas 08.02.10, 19:27

  Rozbalit 4. Poskytovatel erotických služeb

 • manuel r. villegas

  Jsem toho názoru , že danit prostituci je hloupost .
  Ať si každý uvědomí , že tím pádem by ta dívka již první den "dlužila" státu odvody a co když bude mít jen hnusné zákazníky . Pak to je státní, alias bolševické kuplířství nejhoršího zrna .
  A dále , já také odpovídám na inzeráty vdaným ženám , které mají muže , např. po nehodě či dlouhodobě nemocného a mají spolu děti a SJM .
  A manželka jej nechce opouštět ani se rozvádět , ale chce se hezky pomilovat .
  A tak si sežene chlapa a protože i chlap má své výdaje , cesta , čas , oblečení , plus já osobně jsem dárce krve a plasmy , to je také náročné , udržovat se ve zdravotní kondici , dále kadeřnictví , kosmetika a masáže a pěstění těla , tak ta žena , resp. ty ženy mi samy od sebe po milování rády samy od sebe něco přispějí , vědí , že "z vody se vařit nedá" .
  Proč bych měl něco někomu z tohoto odvádět , mám své vlastní zaměstnání a co je komu do toho , že umožňuuji vdaným ženám , které ještě nepatří do starého železa " že mi dají příspěvek po milování .
  My to bereme jako úhradu účelně vynaložených nákladů .
  Stát nemá ani za haléř zásluhu na tom , že tyto ženy jsou laskavě a bezpečně a s nízkými provozními náklady pomilovány .
  Navíc se jim líbí , že jsem absolvent postgradualního doktorandského studia , Inženýrská informatika a mám své vědecké naučné stránky webové a tak se navíc i u mne tyto ženy učí , jak cizím jazykům , tak vědeckým poznatkům .
  Tak co tady má co nějaká , nepříliš rozumná ženská se mne vměšovat do poskytování erotických služeb pro ženy .
  Je to jen má věc a věc té ženy .
  Co pro ni udělal stát ?
  Nic .
  Já jí to poskytnu a navíc k nim mám i přátelský vztah , takže žádná primitivní prostituce (v pojetí výše uvedených příspěvků).
  A také si musím neustále doplňovat vzdělání .
  Pokud by nebyli takoví , jako já , tak by se ta žena , mající postiženého manžela , musila uspokojovat sama a to je stejně frustrující .
  Takhle ví , že ji někdo pohladí a má pro ni vlídné slovo a krásně a bezpečně ji pomiluje .
  Takže ať se nikdo nepokouší mne "obírat" formou pokrokového bolševického kuplířství ve státní režii a domnívat se , že tím "bude" na důchody.
  Obyčejný hloupý socálně bolševický populismus .
  08.02.2010 15:45:57

 • tína 23.10.10, 20:41

  Rozbalit 5. je to hloupost

 • tína

  já si myslím,že tohle by se fakt legalizovat nemělo,je to fakt hnusný povolání.a nemyslím si,že by kosmetičky a vizážistky měli být taky házeny do prostitutek...mělo by to být fakt trestné a víc se to hlídat.

 • 1slunce2 02.03.11, 00:45

  Rozbalit 6. znam to od manžela kamoše

 • 1slunce2

  manžela kámoš je ženatý a chodi do bordelu manžel se doma přiznal,že ho tam chtěl zatahnout ale nepovedlo se u jeho neznam ženu maji spolu i 4 letou holčičku ona se prej k lidem nechová já ji neznam vůbec prej vypada dobře,ale blbka ani neví,že jeji manžel chodi do bordelu za kurvama a vite jak rada,když manžel řika,nepůljdeme tam k nim ,budu chodit sam,nechci aby ti nějak slovně ubližila a kdybych nechtěla ubližit manželovi,tak to ty kravě řeknu asi by čuměla,že jeji navštěvuje bordel a kdyby kurvy mněli živnosták,přišel by domů miláčku neboj prachy sem neprohýřil koukej mam od kurvy i paragon

 • Korolina 19.01.15, 23:04

  Rozbalit 7. Dosug

 • Korolina

  Escort girls models in Moscow http://regmodels.ru

 
Profil blogu
Profil sekce "Zlobivá"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:49

Přístupů:
1847595

RSS:
Toplist