Miss Orient 2008

- Miss Orient 2008
Rubrika:  Úspěšná

Miss Orient 2008

06.10.08, 09:24, autor: Plavovláska
Další ročník Miss Orient, tedy ročník 2008, je tady. I vy, čtenářky a čtenáři Ženy X si můžete finalistky prohlédnout a i případně pro ně hlasovat.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Marie Benešová (Olomouc)
Břišní tance dělám po dobu mého studia na VŠ. Teď jdu do 5. ročníku. Miluju tanec, protože ve mě rozvíjí ohnivou energii a dává mi šťávu do života. Tanec je pro mě přirozeností.

 

 

 

 

 

 

Tereza Dvořáková (Brno)

Tancuji od března roku 2005, přesněji ode Dne žen, kdy jsem navštívila první zkušební hodinu. Od té doby je orientální tanec součástí mého života a musím říct, že čím hlouběji do něho pronikám, tím více mě fascinuje a baví. Tanec pro mě znamená určitý způsob splynutí s hudbou, která tak prochází mým tělem a souzní s jeho pohyby.

 

 

 

 

 


Erika Illková (Náměšť nad Oslavou)

Orientálnímu tanci se věnuji již 5 let.Tančím, protože pociťuji nesmírnou radost z pohybu,souznění hudby a těla,kterým můžu svobodně vyjádřit svoje pocity.Tancem se odreaguji i regeneruji.

 

 

 

 

 

 

Iveta Kapitánová (Meziměstí)

Jsem studentkou VOŠ zdravotnické. Tancuji asi 6 let. Kromě tance ráda cestuji, lyžuji, plavu a věnuji se modelaci nehtů.

 

 

 

 

 

 

Darina Köhlerová (Havířov-Město)

Tanci jsem propadla již v dětství a od té doby jsem stihla vystřídat hodně stylů. Poměrně dlouhou dobu jsem se závodně věnovala latinskoamerickým i standardním tancům. Když jsem se kvůli studiu přestěhovala do Prahy, hledala jsem druh tance, který by mě opět na dlouhou dobu upoutal. Vystřídala jsem tance moderní i scénické, vyzkoušela salsu a nakonec mě zaujal orientální tanec, kterému se věnuji již téměř 3 roky. Kromě tance mám ráda lyžování, cestování, potápění, veškeré aktivity v přírodě, čtení a hlavně čas strávený se svými nejbližšími.

 

 

 

 

 

 

Lucie Němcová (Holýšov)

Jsem 18-ti letá, usměvavá a upovídaná studentka z Holýšova. Můj největší koníček je tanec. Ne však pouze orient, mimo něj tancuji také sambu axé a latinsko-americé tance a kromě tancování ráda jezdím na kole, plavu a procházím se s přáteli. Tancovat jsem začala již jako málá, když jsem začala chodit do rytmiky, ale teprve před přibližně 3 roky mě tanec doslova pohltil.

 

 

 

 

 

 

 

Michaela Pličková (Brno)

Jsem normální, dělám normální věci a mám normální zájmy. Jen občas místo la-la-la pobrukuji dum-tak-dum-dum-tak a místo poklepávání nohou na zastávkách pohupuji boky. Jsem tím tancováním nejspíš posedlá...

 

 

 

 

 

Pavla Soukupová (Plzeň)

Tanec mám v srdci. Umí pohladit, osušit slzy a vykouzlit úsměv Pomáhá mi rozdávat radost a dělat život krásnější.

 

 

 

 

 

Sabina Świącová (Ostrava - Bělá)

Orientální tanec ve mně rozvinul přirozenou ženskost, zdravou sebedůvěru a svůdnost. Navíc usměvem a pozitivní energií nikdy nešetřím, tímto rozjasňuji lidem den.

 

 

 

 

 

Blanka Šťastníková (Kojetín)

Orientálnímu tanci se věnuji od podzimu roku 2006. Moje motto je "Tančím abych žil."

 

 

 

 

 

Kateřina Štolová (Kladno)

Devatenáctiletá studentka z Kladna, která se snad hrou osudu od historického šermu dostala k vášnivému orientálnímu tanci, ten je již dva roky jejím největším koníčkem, protože při něm může ukázat svou pravou tvář bez zbytečných slov. Když zrovna netančí, věnuje se tradiční lukostřelbě, living history nebo pouští uzdu své fantasie při kreslení a četbě.

 

 

 

 

Pro jednotlivé soutěžící můžete hlasovat na oficiálních stránkách MISS Orient www.missorient.cz

Dívka, která získá nejvíce hlasů v hlasování na oficiálních stránkách, bude vyhlášena MISS Orient 2008 Internet v rámci finálového večera, který se uskuteční 8. listopadu v Praze.

 

 

Soutěž o vstupenky na finálový večer

Finálového večera se můžete zúčastnit coby diváci i Vy. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku (viz níže) a pak mít "kapičku štěstí" a vyhrát vstupenku na finálový večer.

 


 

Soutěžní otázka:

Kde se konal finálový večer 1.ročníku Miss Orient?


a/ Hotel Pyramida, Praha
b/ KD Ládví, Praha
c/ divadlo Blaník, Praha


 

 

Odpověd zašlete mailem na adresu redakce@zenax.cz nejpozději do středy 6. listopadu. Do předmětu uvěďte: Soutěž - Miss Orient 2008. Kromě správné odpovědí (kterou určitě naleznete na stránkách www.missorient.cz) uveďte také cestu, kterou je možné Vás kontaktovat, pokud vyhrajete. Stačí samozřejmě funkční mailová adresa, ale daleko výhodnější je mobil.

 

Vítězové si vyzvednou vstupenky přímo na pokladně v den konání akce.

 

 

 
Zdroj: www.missorient.cz
 • Neregistrovaný 17.09.08, 10:42

  Rozbalit 1. Už se těším

 • Neregistrovaný

  byla jsem loni a bylo to hezký :)

 • Neregistrovaný 06.10.08, 11:13

  Rozbalit 7. jojo, finále bude dobrý

 • Neregistrovaný

  Taky se zajdu podívat. Ve finále už je opravdu an co se koukat!

 • Neregistrovaný 09.11.08, 19:07

  Rozbalit 8. byla jsem poprvé

 • Neregistrovaný

  a bylo to super...

 
Profil blogu
Profil sekce "Úspěšná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:12

Přístupů:
1902460

RSS:
Toplist