Mezi ploty

- Mezi ploty
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Mezi ploty

15.06.09, 13:40, autor: Nikol , Hodnocení: -
Vystoupení kurzistek a lektorek Centra Tance na festivale Mezi Ploty

Čtenost -   Diskuze: (0
 

CENTRUM TANCE VYRAZILO NA VÝLET!!! Máme nedělní odpoledne, nikdo neví, zda bude svítit slunce, pršet nebo třeba sněžit, ale všichni se už pomalu kupí na společnou fotku. Máme tady tanečnice flamenca od paní Krištůfkové, latinářky od Ivči Langerové a ode mě (Nikol Mikeskové), tzv Tribalky, které zatančí Tribal dance a také zde máme lektorku Štěpánku vystupující s Bollywoodem.  Všichni se plně koncentrují na svá vystoupení, protože vedle hvězd jako je např. skupina If, bude potřeba podat pořádný výkon.

Na taneční scéně se za odpoledne vystřídalo mnoho stylů, klubů, profesionálů i neprofesionálů. Bezesporu ale všechny tanečnice a tanečníci podali exkluzivní výkony. Na fotkách to sice mnohdy vypadá, že u taneční scény nikdo nebyl, ale nenechte se zmást, diváci pouze stáli dál od pódia, aby se nepropadli do bažin pod pódiem. Dokonce ani déšť naše publikum nevyhnal a nezkazil tak zasloužený potlesk.

Všechny naše tanečnice musíme bezesporu pochválit, protože vydržely nejen špatné počasí, ale přestály i klepající se pódium a venkovní šatny s bahnem místo podlahy. Navíc se nic z toho nepodepsalo na jejich báječných výkonech. Z role diváka mohu posoudit, že Tribal dance, Flamenco, Bollywood i Latina byly velmi vydařené. Dámy se usmívaly, juchaly a tančily, jak jen prostor dovolil. Z pozice lektorky, která na akci se svými kurzistkami taky vystupovala, musím říci: "Dámy, dekuji mnohokrát za vaši odvahu!" Velmi zřetelně jsem viděla strach v očích, který se zvětšoval s každým vystoupením, jenž bylo před námi. Vím, jak se vám klepaly nožky a uvědomuji si, že obstát v konkurenci všech těch profesionálních skupin, které byly před námi a po nás, bylo náročné, ale zvládly jste to perfektně.

Těším se na další společný taneční výlet, Vaše Nikol

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
20930

RSS:
Toplist