Magie: Jak nabít amulet

- Magie: Jak nabít amulet
Rubrika:  Tajemná

Magie: Jak nabít amulet

19.03.21, 00:00, autor: Čarodějka
Amulety jsou magické přeměty, které většinou plní především ochrannou funkci.Tyto předměty musíme ale nejdříve nabít, aby mohly fungovat. Tedy musíme do amuletu vložit své přání, touhu - energetizovat jej.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Amulet nebo talisman se dá vyrobit velice jednoduše. Může být z čehokoliv - z papíru, dřeva, skla, stříbra, kamene. Na předmět můžete vyrýt nebo napsat slovo nebo nějaký znak. Tím určíte co má dělat, jak má vlastně působit. Amulet můžete samozřejmě i koupit. Může se jednat o nějaký vám blízký symbol (hvězda, kříž, ankh) nebo třeba kámen vašeho měsíčního znamení. Výběr je jen na vás. Magickým předmětem se vámi vybraný symbol stane až po nabití.

 

 

Jak nabít amulet

 

1. Amulet uchopte do přijímací ruky (to je levá jste-li praváci a naopak)2. Sevřete amulet v dlani a zavřete oči. Několikrát se zhluboka nadechněte a pak začněte dýchat pravidelně. Snažte se uvést do klidu, abyste přestali vnímat své okolí. Soustřeďte se jen na své tělo, ruku a amulet který v ní držíte.3. Při dýchání si představujte, že vyvoláváte veškeré své vnitřní světlo a sílu. Při každém výdechu skrze vaši ruku do amuletu proudí vaše energie klidně, ale mocně z oblasti žaludku, paží, až do dlaně, kde se amulet nabíjí.4. Pocítíte, jak amulet začíná pulzovat vaší osobní energií, v souladu s tlukotem vašeho srdce, takže se stává vaším prodloužením.5. Představujte si, jak amulet budete nosit a jak bude pulzovat vaší energií a světlem, že se bude chovat jako silové pole, které je spojeno s vaší vnitřní silou a osvobozuje vás od vnějších vlivů. V tuto chvíli můžete vložit do amuletu jeho hlavní účel, pro který jej nabíjíte. A to tak, že na tuto záležitost budete intenzivně myslet, představovat si konkretní situace, kdy by se jeho moc a síla měla projevit.6. Když pocítíte, že je amulet kvalitně nabit, zhluboka se nadechněte a při výdechu otevřete dlaň.

 

 

7. Nyní vložte amulet do škapulíře. Ten vám jednak umožní amulet nosit neustále při sobě a jednak jej bude chránit před dotyky cizích lidí, nebo před tím, že se dotkne třeba nečistého, záporne nabitého předmětu.

 

 

8. Amulet můžete kdykoliv očistit a nabít znovu, pokud budete mít pocit, že nefugnuje tak, jak jste si představovali.

 

 
Zdroj: Archív 2009
 • Kamila 16.12.09, 10:01

  Rozbalit 1. amulety

 • Kamila

  Tohle je práce s vlastní energií a ne každý umí správně vizualizovat. Pro každého je dobré nejprve věc očistit a pak nabít např. sluncem, o úplňku nebo přes Reiki. Poslední možnost je asi nejlepší, ale je třeba častěji dobíjet. Nejlepším pomocníkem je vždy intuice.

 • Katka 24.11.22, 15:48

  Rozbalit 2.

 • Katka

  Je velice zajímavé číst, jak se léčit a chránit pomocí magie, ale raději si své nemocné klouby léčím pomocí magnetoterapie. Po prvé mě na ni poslala kamarádka odkaz na internetové stránky https://www.biomag.cz/princip-magnetoterapie/, kde mi poradili a pomohli. Nechci zlehčovat metodu, magie, ale já raději zůstávám u lékařských metod, které mám vyzkoušené.

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2682380

RSS:
Toplist