Kupte si svůj korzet

- Kupte si svůj korzet
Rubrika:  Praktická

Kupte si svůj korzet

02.09.09, 11:16, autor: LadyAnn
Korzetů jsou spousty, stačí si jen vybrat. Třeba najdete ten pravý zrovna tady a teď ...

Čtenost -   Diskuze: (0
 

V současnostikorzet opravdu není jen spodní prádlo, které se nosí po šaty. Vhodně zvolený nápaditý korzet můžete nosit ke kalhotům nebo sukni úplně samostatně jako vrchni díl ošacení, nebo jej můžete vhodně(!) použít na stylové tričko či košili.

 

 

Například právě tento fialový korzet od Hell Bunny se výborně hodí k upnutým kalhotám nebo kožené hladké miniskukni.

 

 

 

 

Pro odvážné ženy, které by takový model unesly, je tento úžasný korzet Queen of Darkness. Součástí korzetu je i kožený obojek a rukávky. Obojí se dá nosit i samostetně bez korzetu. Pěkné že?

 

 

 

 

Tento korzetek též od Queen of Darkness děs určitě nevzbuzuje. Ani sado-maso představy. Je pěkně ženský, především díky krajkám v dekoltu. Vypadá úžasně a určitě se hodí k minisukním a černým síťovaným punčoškám. Výhodou je, že se nemusí šněrovat. Je v zadu na zip.

 

 

 

Neděste se, tento model je břišní korzet a je bez onoho síťovaného trika, co má na sobě modelka. Pokud si jej pořídíte tak si pod něj můžete něco méně provokativního :). V každém případě korzet opět od Queen of Darkness je krásný a hodí se ke koženým černým kalhotám  a k rychlým strojům ...

 

 

 

 

 

 

Tento apartní korzetek s ramínky nebude podezírat coby uprchlíka z kategorie "negližé" snad nikdo. K sukýnce se naprosto výborně hodí, ale ke kraťasům nebo upnutým kalhotám určitě též.

 

 

 

Korzetek značky Hell Bunny lemovaný kůží - moc pěkný.

 

 

 


Všechny tyto korzety najdete na www.coreshop.cz

 

 

Něco málo z historie korzetů si můžete přečíst v našem článku Korzety

 

ANKETA: Líbí se Vám některý z těchto korzetů?


Celkem: 60 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
1831923

RSS:
Toplist