Jedinečná Viva Vee

- Jedinečná Viva Vee
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Jedinečná Viva Vee

16.06.09, 15:31, autor: Nikol , Hodnocení: -
exkluzivní semináře s hvězdou Vivou Vee

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Na nedělní seminář s Vivou jsem šla plná očekávání, ale i rozpaků. Říkala jsem si, jak to zvládnu, když jsem v životě necvičila na tyči a když neumím pořádně anglicky. Na semináři s touhle malou, ale velmi energickou lektorkou se vzápětí ukázaly všechny obavy jako zbytečné. Snažila se mluvit velmi jednoduchou angličtinou, které se dalo krásně rozumět, a když se nedalo, okamžitě vše názorně ukázala, aby nikdo nezůstal pozadu.

Prvky, které nám předváděla, se zdály jako naprosto neproveditelné. Viva vždy lehounce naskočila na tyč, zakroužila několikrát dokola, mrkla na nás a obcházela nás jednu po druhé a radila co a jak. Divili byste se, jak může malý detail někdy ovlivnit chod celého prvku. Stačilo, aby ukázala jakým směrem tlačit ruce nebo třeba jen, kam natočit hlavu a vše šlo najednou tak nějak samo. Ne že by to bylo úplně jednoduché, ještě teď několik dní po semináři objevuji nové modřiny a spáleniny, ale rozhodně mě bolesti netrápí. Naopak - těší mě myšlenka na to, co jsme na semináři společně dokázaly.

Co já vždy nejvíc obdivuji u lektorek flirt dancu a tance u tyče je, když umí výuku správně podat. Nejedná se samozřejmě o žádný cudný tynec, to je asi jasné, a proto není vždy jednoduché přesvědčit dámy, aby udělaly vše, co lektorka žádá. Viva Vee v tomhle naprosto předčila má očekávání, protože tanec u tyče byl spíš jakousi uměleckou a krobatickou záležitostí než sprostým a vyzývavým opíráním o tyč. Všechny dívky na semináři se bezesporu cítily krásné, přitažlivé, elegantní a sexy. To s jakou samozřejmostí a ladností Viva ukazovala jednotlivé variace dodalo svůdnému tanci ten pravý ženský náboj, který je potřeba. Nikdo se nestyděl, nikdo se neschovával a všechny jsme se na sebe bez ostychu dívaly do zrcadla. Ne že by dámy na semináři byly nějak zvlášť hrdé a namyšlené, to vůbec ne. Možná byste se divili, jak přátelská atmosféra zde panovala, i když jsme se mezi sebou neznaly. Dámy se povzbuzovaly a tleskaly si vždy, když se některé z nás něco podařilo. Úžasná atmosféra, skutečně.

Ze semináře jsem i přes namožené svaly odcházela velmi zrelaxovaná a spokojená. Viva skutečně dokázala předat energii, zkušenosti i náladu. Svým závěrečným vystoupením nás pak namotivovala k dalším seminářům, na které se já osobně určitě přihlásím, pokud se budou konat. A všem ostatním doporučuji totéž Neumíte anglicky? Nemáte s tancem u tyče zkušenosti? Na semináři u téhle energické a exotické krásky to vůbec nevadí. Dokáže zázraky, to mi věřte.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Zoufale nesnáším Apríl

Nejsem žádný škarohlíd, ani člověk bez špetky smyslu pro humor, to rozhodně ne. Ale nesnáším Apríl. Rozumějte správně - 1. duben.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
23190

RSS:
Toplist