Co nás mohou duše naučit o životě

- Co nás mohou duše naučit o životě
Vyšlo v blogu:  Za zrcadlem

Co nás mohou duše naučit o životě

25.11.14, 15:35, autor: Morisa , Hodnocení: -
Jestli má člověk duši nebo nemá, o tom už se dlouho vedou spory. Jedni věří, že ano, druzí zase tvrdí, že je to výmysl. Tak či onak je to téma, které nedá spát spoustě vědců, a o kterém bylo napsáno nespočet knih.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Před pár dny jsem tu psala o posmrtném životě a dneska přináším z onoho světa další zprávy.  Konkrétně tedy o tom, jak nám v našem životě mohou být nápomocné duše.

 

Tahle celá problematika posmrtného života a existence duše mě od té poslední knížky začala opravdu dost zajímat, a tak jsem se do toho rozhodla pořádně ponořit. Proto když jsem byla na své další návštěvě v knihkupectví, ihned jsem zamířila do stejného oddělení, kde jsem si pořídila knížku Existence posmrtného života, a začala jsem tam hledat dalšího kandidáta.

 

Tím se nakonec ukázala být knížka Zeptejte se George Andersona – Co nás mohou duše naučit o životě od již v názvu zmiňovaného George Andersona.

 

George Anderson, jedno z nejznámějších světových médií, je uznávanou kapacitou ve svém oboru a za svou náklonnost k jeho práci se nestydí řada významných vědců a lékařů. Pomohl nespočtu lidí v těžkých životních situacích a svým životním postojem pozitivně ovlivnil každého, s kým se setkal.

 

Zkrátka je takovým guru v životním poradenství, který ke své moudrosti přišel dlouholetou komunikací s dušemi zemřelých. Jak se totiž ukázalo, duše zemřelých jsou opravdu moudré a na životě tady na zemi jim skutečně záleží.

 

A tak se stalo, že se George jednoho dne rozhodl, že sepíše knihu plnou dotazů od svých fanoušků i od lidí, kteří potřebují doopravdy poradit v těžké životní situaci. A tou je právě příručka Zeptejte se George Andersona – Co nás mohou duše naučit o životě.

 

Je to kniha se spoustou kapitol, které jsou vždycky zaměřené na jedno téma, a kde se lidé ptají a George odpovídá. Často s humorem a vždycky s citem radí válečným veteránům, těžce nemocným lidem, psychicky narušeným jedincům, neúspěšným sebevrahům, zhrzeným milencům, ale taky docela obyčejným lidem, kteří jsou prostě zvědaví. Neúnavně odpovídá a všem se snaží co nejlépe poradit a vysvětlit zapeklité situace.

 

Tohle je ta nějak ve zkratce, o čem knížka je. Ta ale přináší daleko víc, než se dá sepsat pár slovy. A i když je spousta lidí, co na duše nevěří, já věřím. A kdyby nic jiného, tak autorovy rady skutečně stojí za přečtení a za zvážení. Když si je vezmete k srdci, rozhodně tím nic nezkazíte.

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

4 nejlepší třešňové recepty

Tak dobré a přitom tak rychle pryč. Třešně jsou jedna z těch typicky letních surovin, která je pryč dřív, než se rozkoukáte. Vrhněte se na ně tento rok pořádně a až se vám přejí čerstvé, zakomponujte je do dezertů! Hitem jsou teď dezerty, které si každý jednoduše vezme do ruky bez složitého krájení a oddělování.
autor
O autorovi
autor
autor

Obyčejná holka, která se občas ráda podělí o to, co se jí vloudí do hlavy :)
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Knížky o náctiletých hrdinkách jsou většinou cílené na náctileté čtenářky. No občas se stane, že taková knížka...
  • Na tohle téma jsou v podstatě jen dva názory – dvě skupiny lidí. Jedni jsou zapřisáhlými odpůrci a ti druzí za...
  • Erotická literatura je mezi námi ženami v poslední době opravdu oblíbená. No, některé z nás ale mají rády i ně...
  • Být manželkou není zrovna snadná věc – to ví většina z nás. A přitom když jsem se vdávaly, jsem si to představ...
  • Jelikož jsme tvorové společenští, je jasné, že se velká část našeho života točí kolem vztahů. Ty jsou pro nás ...
Profil blogu
Profil blogu "Za zrcadlem"
Profil blogu
Založen:
8.6.2013 11:26:22

Přístupů:
15437

RSS:
Toplist