CHICAGO

- CHICAGO
Vyšlo v blogu:  Roztančená

CHICAGO

09.04.09, 11:16, autor: Nikol , Hodnocení: -
aneb Tango šesti vražedkyň

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Plesová sezóna ještě stále není u konce a náš taneční klub DTK MINI M LIBEREC měl opět příležitost předvést některá ze svých předtančení.

                V pátek 03.04. členové tanečního klubu nejdříve vystoupili na reprezentačním plese města Liberec s formací nesoucí název Fantom opery. Tohoto předtančení se bohužel neúčastním, ale aspoň jsem mohla vše náležitě zdokumentovat a také se pořádně připravit na vystoupení následující.

                Po skončení jsme se totiž z Babylonu hromadně přesunuli do PKO (Park kultury a oddechu v Liberci), kde jsme vystoupili s formací Chicago. Pokaždé když se na některém plese předvádíme ve sporých oblečcích v rytmu vězeňského tanga, jsem velmi potěšená, protože choreografii k této formaci jsem vymýšlela já ještě společně s Honzou Suchým (člen klubu).  O to více mě tedy i zahřeje potlesk a lichotivé výkřiky, které na plese Vysoké školy textilní tedy rozhodně zazněly. Největší úspěch sklízely jednoznačně roznožky, kterých ve formaci není k vidění málo. Studenti pískali, fandili nám a tleskali, co to jen dalo, takže děkuji moc za příjemnou atmosféru a osobně už se moc těším zase na příští rok. 

- fotogalerie

 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
  • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
  • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
  • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
  • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
  • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
20930

RSS:
Toplist