Beran

- Beran
Rubrika:  Tajemná

Beran

04.11.08, 16:14, autor: R.Hloušek
Beran 21.3 - 20.4

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Charakteristika: Beránci jsou stejně jako vládce jejich zmanení Mars bojovníci každým coulem. Nepotřebují žádný výrazný čas na rozhodnutí. Rozhodují se rychle a intuitivně a jejich cesty jsou přímé a otevřené. Žádné kličkování ani úskoky jim nejsou vlastní. Vrhnou se proti nepříteli či překážce plnou silou a nedomýšlejí důsledky svého konání.

 

Často narazí na překážku a ošklivě si "natlučou", ale neberou si z toho žádné poučení. Příště se opět do sporu či situace vrhnou střemhlav. Nad svými skutky nepřemýšlejí ani dodatečně. Neanalyzují chyby kterých se dopustili. Jednak proto, že myslí spíš stále dopředu a jednak proto, že mají velké sebevědomí a neuznávají vlastní chybu. Neznají nic co by nezvládli a věří si i na věci, které jsou ostatním naprosto jasné, že jsou nezvádnutelné.


Je dobré je mít za přátele, protože stejně jako jsou ochotni bojovat za sebe, vrhnou se do boje i za přítele. Srší spoustou energie a nápadů. Mají smysl pro humor a lidé se s nimi nenudí. Milují pohyb a proto jsou nezřídka sportovci. Vybírají si adrenalinové a náročné sporty, aby vybili veškerou energii kterou v sobě mají. Mezi vrcholovými sportovci můžeme Berany s úspěchem nacházet častěji než ostatní znamení.

 

Velkou schopností tohoto  znamení je umění strhávat lidi sebou. Dokáží se nadchnout pro myšlenku a strhnout sebou davy lidí. Občas se mezi lidmi v jeho okolí vyloupnou i bezmezní obdivovatelé, kteří jsou osobností Berana fascinováni a i když to Beran nevyžřaduje, jsou ochotni mu sloužit.

 

S manželským partnerem se jim ale často žije těžko. Musí si totiž najít někoho, kdo se stane submisisvní, jinka je čeká italské manželství. Na druhou stranu jsou Berani poctiví a na jejich slib je možné se spolehnout.

 

Pracují rádi v kolektivu a vyknávají práce, kde se jejich energie a nápady uplatní. Nejlépe se jim daří jako policistům, vojákům, trenérům, profesionálním sprtovcům, ale například i jako testerům závodních automobilů.


Slavné osobnosti ve znamení Berana:
Lucie Bílá, Jan Ámos Komenský, Adolf Hitler, Vlasta Burian, Leonardo da Vinci Mariah Carey, Claudia Cardinalová, Giacomo Casanova, Joan Crawfordová, Betty Mac Donaldová, Albert Einstein, Vincent Van Gogh, Scarlett O´ Harová, Dagmar Havlová, Bohumil Hrabal, Charles Chaplin, Jarmila Loukotková, Eddie Murphy, Diana Rossová, Jan Svěrák, Olga Šípková, Marlon Brando

 

Povaha: cholerická
Vládce: Mars
Živel znamení: oheň
Kov: železo
Barvy: černá, fialová,
Kameny: rubín, karneol, granát, diamant, jaspis,
Šťastná čísla: 1, 5, 7, 13, 25, 47, 65,

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2968696

RSS:
Toplist