Bára Basiková se potřetí vdala

- Bára Basiková se potřetí vdala
Rubrika:  Ze společnosti

Bára Basiková se potřetí vdala

04.07.08, 11:17, autor: Plavovláska
Skutečně skvělá a svého času kultovní zpěvačka, Bára Basiková se včera potřetí provdala.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

 

Včera, to je 3. července 2008, se na hradě Bouzov provdala Bára Basiková za producenta Petra Poláka.

 

Narodila se 13. února 1963. Veřejně začala Basiková vystupovat v roce 1982 se skupinou Precedens, kde původně působila jako sboristka a vytvářela vokály pro Jana Hedla. Když po čtyřech letech Hedl z Precedens odchází, Basiková nastupuje na jeho místo a stává se hlavní zpěvačkou Precedensu. Současně v té době vystupuje s kapelou Michala Pavlíčka Stromboli.

 

V roce 1988 z Precedensu odcházi a věnuje se pouze Stromboli. To netrvá ovšem dlouho a Basiková se opět spojuje s Precedensem, aby natočila album Pompeje. Je už natolik výrazná zpěvačka, že se dokonce Precedens transformuje do její doprovodné kapely Basic Beat. (Což si dodnes myslím, že byla docela škoda, protože Precedens pod vedením Martina Němce vytvářel úžasné věci.)

 

Basiková se angažuje poměrně aktivně v muzikálech. Vzpomeňme jen úžasnou Maří Magdalenu v muzikálu Jesus Christ - Superstar.  Připomeňme též roli Johanky z Arku, kde alternovala Lucii Bílou, nebo Kleopatru, kde se střídala v hlavní roli s Ilonou Csákovou a Monikou Absolonovou.

 

Se svým prvním manželem Petrem Jíchou - Basikem (přijal její příjmení), má dvojčata Annu a Marii (1992). Podruhé se vdala v roce  1998 za architekta Jaromíra Pizingera.

 

Její současný manžel Petr Polák je o 14 let mladší. Je mu totiž 31 let. Některé deníky kvílejí nad tím, jak si paní Basiková bere "mladičkého" Poláka. Řekněme si, že 31 let neznamená být mladičký. A že kdyby byl věk opačný, nikdo by se nad tímto nepozastavil. A ti z nás, kteří jsou moudří vědí, že vůbec nezáleží na věku. Protože všechno je jen o lidech.

 

Za redakci Ženy X přejeme Báře Basikové a jejímu manželovi Petru Polákovi opravdu: Hodně štěstí!

 

 

 

ANKETA: Basiková se mi nejvíce líbila


Celkem: 19 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
308264

RSS:
Toplist