Věštírna

- Věštírna
Rubrika:  Tajemná

Věštírna

20.05.08, 15:23, autor: J.Harcová
Máte neřešitelný problém? Nevíte jak dál? Stojíte před vážným životním rozhodnutím? Požádejte o radu. Napište nám svůj problém a my se za vás zeptáme našich věštců. Dnes na vaše dotazy odpovídá kartářka Jarmila Harcová.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Martina R. z Brna, 40 let: Nedávno mi zemřel manžel. Byli jsme spolu 20 let a i když to bylo těžké, prožili jsme mnoho dobrého i zlého. Mám téměř dospělou dceru. Našla jsem si přítele, ale je o 8 let mladší. Přeje si ještě vlastní dítě, protože je svobodný a žádné děti nemá. Moc mi pomáhá překonat problémy ať už v osobním životě nebo v práci. Pomáhá mi řídit firmu, která je teď po manželově smrti celá na mě. Jezdíme hodně na výlety, na kolech, na zvláštní místa, třeba do jeskyní, nebo skal, lyžujeme a podnikáme různé šílené akce, které by mě s mým bývalým mužem ani nenapadly. Problém mám teď v tom, že pomalu začínám cítit, že ale takhle to být nemá. Mám pocit, jakoby se ke mněš domů stále vracel duch mého manžela a jakoby mě před něčím varoval. Stále častěji musím myslet na to, že se mi už prostě nechce do nového miminka, že mě už ani šílené akce nelákají jako dřív a že i na svém partnerovi začínám vidět spoustu chyb, které jsem dříve neviděla. Ale on mě miluje a já nechci být nevděčná, protože mi opravdu moc a moc pomohl a pomáhá. Jsem v koncích a upřímně nevím co mám dělat. Přejde tento podivný stav? Mám se s ním rozejít dokud je čas? Mám brát mé pocity o tajmném varování ze strany svého zesnulého manžela vážně?


Jarmila Harcová, kartářka: Vážená paní Martino. Varování, které pociťujete a máte dojem, že přichází ze záhrobí, byste měla brát vážně. Rozhodně jej alespoň nezlehčovat a být ostražitá. Váš současný partner vám do budoucna může přinést opravdu hodně problémů. Tím úplně posledním je věkový rozdíl mezi vámi. Protože dnes už nějak lidé pochopili, že na věku nezáleží, důležité je jen, jak se s tím druhým cítíte. Daleko podstatnější je to, že máte odlišné zájmy. Opravdu pokud nejste zarytá sportovkyně, tak za předpokladu, že s ním zůstanete vás čekají nepříjemné věci. On totiž bude jezdit na hory a do jeskyní a vůbec všude za všech okolností a tedy i bez vás. Každý víkend, každou volnou chvíli bude věnovat svým zálibám a ruku na srdce paní Martino, vy jste žena, která muže potřebuje. Ne proto, aby ho měla zapsaného v oddacím listě, ale potřebujete s někým usínat, s někým snídat a navíc, jste velmi eroticky založená, takže i po této fyzické stránce vám časté odloučení vašeho partnera nebude příjemné. Budete se stále víc odcizovat a čím víc si bude váš partner uvědomovat, že se spolu nesdílíte tak jako dřív, čím víc bude cítit vaši nechuť mít s ním ještě další dítě, tím spíše se objeví zdatná cyklistka a horolezkyně, se kterou vás nakonec opustí. Paní Martino, vás teď čeká velice složité období ve vašem podnikání. Potřebujete člověka, který bude ochoten vám pomoct ve firmě, ale současně vám, jakmile v práci  „padla“,  neodjede na kole do Boubína. Takového člověka máte někde ve svém okolí. Měl by to být buďto muž uniformovaný, nebo právník, soudce, vysoký státní úředník. Už teď ho znáte a on se vám dvoří. To je ten, kterému byste se měla věnovat, protože s ním opravdu šťastná být můžete. Přeju Vám hodně štěstí paní Martino.

 

 
  • Natalie 10.12.09, 08:52

    Rozbalit 1. vesteni

  • Natalie

    dobry den,je mi 38l,podruhe jsem rozvedena,v osobnim zivote se neejak needari.budu mit konecne sstaleho vhodneho partrnera?dekuji zaa odpoved.

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2160161

RSS:
Toplist