Magie svíček: Rituál milostné přitažlivosti

- Magie svíček: Rituál milostné přitažlivosti
Rubrika:  Tajemná

Magie svíček: Rituál milostné přitažlivosti

08.06.16, 00:01, autor: Čarodějka
Líbí se vám nějaký muž či chlapec a ráda byste byla přitažlivá i pro něj? Pak zkuste náš rituál svíček vedoucí k milostné přitažlivosti či dokonce k lásce.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Rituál provádějte ve Venušin den, tedy v pátek a to za soumraku. Kdy ještě není tma, ale už není den. Pro rituál vyberte klidné tiché místo, kde nebudete rušeny, kam pokud možno nedoléhají zvuky ulice, není slyšet rádio nebo TV a kde vás nebudou rušit například členové domácnosti.

 

Vem dvě červené svíce. Na první napiš, nebo do ní vyryj jméno svoje, do druhé svíce pak jméno chlapce nebo muže, jehož pozornost chceš upoutat. Vyrytá jména potři růžovým nebo jasmínovým olejem. Svíci postav do měděných prstýnků nebo náramků. Pokud nemáš, měl by postačit i měděný svícen. Dále pak svíce ovaž růžovou nití a zapal je.

 

Během hoření svic mysli na svého vyvoleného, představuj si hezké chvíle které bys chtěla s ním prožít, představuj si místa, kde jste spolu, situace, ve kterých bys s ním ráda byla. Po celou dobu hoření svic ať se tvoje myšlenky točí jen kolem vás dvou a jen v dobrém a poztivním. V žádném případě tam nesmí být nějaká tužba nebo představa, jak ti ho někdo zavidí, žárlí nebo jak vztahem s ním působíš někomu dalšímu bolest. To je pak celý rituál zbytečný, nebo v horším případě se obrátí proti tobě.

 

Až svíce dohoří, vem zbytky vosku a zakopej je na místě, kde není moc rušno a kam chodí málo lidí. To proto, aby vaše láska nebyla nikým a ničím rušena.

 

 


Rituál samozřejmě mohou provádět i muži, pokud chtějí získat ženu :)

 

 

 
Zdroj: Archív 2009
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2010735

RSS:
Toplist