Magie svíček: Rituál hojnosti

- Magie svíček: Rituál hojnosti
Rubrika:  Tajemná

Magie svíček: Rituál hojnosti

10.06.16, 00:00, autor: Čarodějka
V naší čarodějné škole pokračujeme dalším rituálem svíček, tentokrát rituálem hojnosti. Jená se o kouzlo, kdy máte získat něco, nějaký materiální požitek, po kterém toužíte a který je vám upírán.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Tento rituál provádějte v Den Slunce - Tedy v neděli. Provádět by se měl za dne, za slunečního svitu. Samozřejmě jako každý magický rituál je potřeba jej provádět v nerušeném prostředí, abyste se mohli soustředit. Jinak nemá velkého významu.

 

Vem zlatou či bílou svíci, do které vyryj nebo napiš na ni své přání. Jednoduchým výrazem, nemusíš ji popsat celou. Potom pomaž svíci vonným olejem a ovaž ji zlatou stužkou či nití. Poté svíčku zapal a soustředěně sleduj její plamen. Po celou dobu mysli na své přání, na to co chceš získat. Představuj si, jak už tu věc máš, jak ji užíváš a jak ti to dělá radost. Délka hoření svíce je odvislá od její velikosti, ale neměla by hořet méně než 20 minut.

 

Před dohořením, nebo po 20 minutách vem libovolnou minci a nahřej ji nad plamenem svičky tak dlouho, pokud ji v prstech udržíš. Až tě bude pálit, tak ji vem a zahrab ji do hlíny v květináči, třeba ke kytce co máš v pokoji. Pokud nemáš žádnou kytku, tak kdekoliv v květináči v bytě, ale bude lepší, když si pak ten květináč přeneseš do pokoje, kde spíš. Minci nechej zahrabanou v květináči nejméně do doby, kdy se ti přání vyplní, ale lépe je ji tam nechat jak to půjde nejdéle.

 

Po dohoření svíce seber popel a zbylý vosk. Vyjdi na zahradu nebo do lesa, či na louku a rozházej zbytky do čtyř světových stran.

 

 

Poznámka: Svíčka nemusí dohořet, některé prameny uvádějí, že se může zhasnout, já ji ale dohořet nechávám, protože už jednou použitou svící nemůžete použít znovu na nové přání. Jedna svíce - jedno přání - jeden rituál.

 

ANKETA: Zajímají Vás rituály Magie svíček?

Hlasuj pro možnost Ano
Hlasuj pro možnost Ne

Celkem: 70 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2009
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2685778

RSS:
Toplist