Magie svíček: Ochranná svíce před nebezpečím a na cestách

- Magie svíček: Ochranná svíce před nebezpečím a na cestách
Rubrika:  Tajemná

Magie svíček: Ochranná svíce před nebezpečím a na cestách

27.07.20, 00:01, autor: Čarodějka
Občas se Vám stane, že máte najednou strach. Nemůžete to nijak vysvětlit, ale ten strach je přítomný. Většinou se tak děje, když máte jít někam, kam se bojíte, nebo před nějakou cestou. Nepodceňujte podvědomé varování a před vyjítím z domova vykonejte Ochranný rituál.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Vezmi svíci, nejlépe bílou, pomaž ji vonným olejem a zapal. Chvíli se soustřeď do plamene a pak si představuj jak se plamen rozšiřuje kolem tvého těla a tvoří jakousi bariéru nebo štít mezi tebou a okolním světem. Vizualizuj si tuto představu  a říkej:"Kouzlo v ohni utkané, kolem mne ať vyvstane!
Obklopí mě záři svou, jako stěnou ochrannou!
Nikdo tu zeď neprostoupí, neublíží, neoloupí.
Nikdo skrz ni neprojde, skulinu v ní nenajde."

 

Poté svíci zhasni (magické svíce se nesmí sfouknout, musí se uhasit nasliněnými  prsty nebo příklopit k tomuto účelu určenou zvonečkovitou záklopkou) a můžeš jít ven beze strachu. Toto kouzlo by tě mělo chránit před násilníky, zloději a špatnými vlivy až do chvíle než se vrátíš zpět domů. Svíci, kterou jsi použila a nechala doma vezmi a choď do tekoucí vody (potoka, řeky) nebo zakopej do hlíny. (Jednou použité svíce se už nesmějí používat znovu, nemají pak už žádnou moc).

 

 

Poznámky:

Pokud použijete Ochranný rituál před cestováním či cestami, dejte si na čas. To podle toho, jak dlouhá cesta bude. Jestliže jdete na delší dobu - několik dnů či dokonce týdnů, určitě nechejte svíci dohořet celou. Zbytky svíce pak zabalte do pláténka, nebo textilního váčku a vemte jej na cesty sebou. Měl by vás ochraňovat po celou dobu Vašich cest. Dávejte na něj však velký pozor - pokud by se ztratil, nebo zbytky svíce z něj vypadly, jste ještě více zranitelnější, než kdybyste žádný rituál neudělali. Pokud ztrátu váčku zjistíte, nebo se ho někdo cizí dotkne, neprodleně proveďte Ochranný rituál znovu.

 

Pozor:

Sfouknutou svíci z provedného ochranného rituálu, kterou ponecháte doma během doby, kdy jdete ven, musíte zajistit, aby se jí nikdo nedotýkal, nebo dokonce nevyhodil. Ochranné kouzlo by porušil a vy byste na sebe tím, že z vás náhle spadne magický štít, mohla zlo přivolat.

 

 

 
Zdroj: Archív 2009
  • Jana 15.03.23, 05:34

    Rozbalit 1. Svíčky

  • Jana

    Pro mě mají svíčky také kouzlo :-) . Není to jen tak, že si zapálím svíčku a hotovo. Přináší to ve mě takový klid a radost. Nedokážu úplně přesně ten pocit popsat. Objednávám si různé vonné svíčky z https://www.esensino.cz/svicky/ a ta příjemná vůně je jen bonus k tomu :-) .

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2374239

RSS:
Toplist