Jak si přičarovat peníze

- Jak si přičarovat peníze
Rubrika:  Tajemná

Jak si přičarovat peníze

20.08.20, 00:00, autor: Čarodějka
Že žádná kouzla a čáry neexistují? Samozřejmě, vždyť kdo by na ně věřil. Ale co kdyby ....

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Provádí se při Novu nebo v den Slunce, to je v neděli.

 

Zapalte dvě žluté svíce, mezi ně dejte nádobu s vodou a nádobu, do které nasypete hrstku rýže tak, abychom ji mohli probírat v dlani. Soustředíme se na svoje přání, myslíme na to, co chceme, aby se uskutečnilo a neaktivní rukou (to je tou rukou, kterou nepíšeme), se stále probíráme rýží, kterou jsme nasypali do misky. Aktivní rukou, to je tou druhou, přitom zapisujeme na papír všechno, na co potřebujeme peníze, například na leasing nebo na kabelku, popřípadě na nájem.

 

Jakmile takto předáme energii do rýže, nasypeme ji do vody a necháme celý den stát.Potom ji vylejeme do jiné vody může to být potok, řeka, rybník, ale také splachovací záchod – to všechno symbolizuje peníze.

 
Zdroj: Archív 2009
 • Richard 16.07.09, 16:35

  Rozbalit 1. Ano...

 • Richard

  Ano, do záchodu... Tam, mám pocit, odcházejí všechny mé peníze...

 • michal 13.01.10, 16:43

  Rozbalit 2. antoneli

 • michal

  antoneli

 • Petruška 18.06.19, 23:46

  Rozbalit 3. peníze

 • Petruška

  Haha, tak to musím vyzkoušet. :D Z vlastní zkušenosti ale vím, že přičarovat si peníze není zrovna dvakrát jednoduché. Mně se to ale jednou například povedlo díky tomu, že jsem se držela rad, které jsem se dočetla na https://www.investice.cz/ a správně jsem investovala.

 • Daruna 30.01.21, 17:12

  Rozbalit 4.

 • Daruna

  Přičarovat peníze dle mého názoru asi bohužel možné není, ale rozhodně stojí za to, zamyslet se nad tím, jak hospodařím :-) Já třeba neutrácím za drahé značkové oblečení (když už nějakou značku nosím, tak je to většinou nakoupeno z eshop second hand https://www.onlinesekac.cz/ , kde se to všechno dá sehnat opravdu za pár kaček).

 • Martin 31.07.22, 21:45

  Rozbalit 5.

 • Martin

  Kdo by tohle nepotřeboval? Já bych rád investoval peníze do rozvoje své firmy. Konkrétně bych tam potřeboval koupit takovéto šroubové kompresory https://www.kompresory-filtry-servis.cz/produkty/kompresory/kompresory-boge/sroubove-kompresory-boge což bohužel není zrovna levná záležitost. Jen nevím kde na to teď vzít. Z vlastních zdrojů to určitě nezafinancuji. Vidím to tedy tak, že si na to budu muset asi někde půjčit.

 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2110632

RSS:
Toplist