Jak si přičarovat lásku

- Jak si přičarovat lásku
Rubrika:  Tajemná

Jak si přičarovat lásku

06.06.16, 00:00, autor: Čarodějka
Další kouzlo, které se začínajícím čarodějkám může hodit. Neříkám, že skutečně funguje, ale co kdyby ...

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Potřebujem kousek bílého křištálu nebo růženínu (růžový křištál) a váček ze saténu či brokátu růžové, červené či zelené barvy.

 

Omyješ kámen v pramenité vodě, do které přidáš trochu mořské soli. Potom kámen zabalíš do bílé látky. To ho očistí a zbaví nežádoucích vibrací a energií. Rozsvítíš růžovou svíčku. Potom kámen ,,nabíjíš". Vezmeš ho do levé ruky a soustředíš se v myšlenkách ze všech sil na své přání.  Pravou dlaň máš nataženu nad růžovou svíčkou dost vysoko, aby ses nepopálila, ale tak, abys plamen svíce cítila. Poté vroucně poprosíš bohyni Venuši, aby ti poslala kluka, který  se k tobě bude hodit. Prosbu opakuj několikrát a plně se soustřeď. Po celou dobu pevně svíráš kámen v dlani a druhou ruku držíš nad svíčkou.

 

Křištál pak vložíš do váčku ve světle růžovém, červeném nebo zeleném provedení, který si ušiješ ze saténu nebo brokátu. Pokud ho nemáš  vem aspoň čtvercový kousek látky, kámen do ní zabal a růžky stáhni šnůrkou stejné barvy! Nosíš na těle, zavěšené na krku, pod oblečením, aby byl váček na hrudi, až než se ti tvé přání vyplní.

 
Zdroj: Archív 2009
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2008215

RSS:
Toplist