Jak moderně a levně vyzdobit byt na Vánoce

- Jak moderně a levně vyzdobit byt na Vánoce
Vyšlo v blogu:  Můj blog- dům a bydlení

Jak moderně a levně vyzdobit byt na Vánoce

08.11.23, 13:25, autor: Glorie , Hodnocení: -
Vánoční výzdoba bytu se mění a modernizuje, ať už jste milovníkem minimalistické elegance nebo se nebojíte experimentovat s novými trendy. Jako bytová dekoratérka se chci s Vámi v tomto článku podělit o nápady, jak vyzdobit interiér bytu moderně, elegantně a vkusně.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Vánoční LED osvětlení jako energeticky nenáročná volba

Pro moderní vánoční výzdobu se často používají LED osvětlení. Jsou energeticky úsporná a mají dlouhou životnost, což je výhodou pro životní prostředí i vaši peněženku. O vlastnostech a výhodách vánočního osvětlení si můžete více přečíst v článku vánoční osvětlení z led diod a jeho výhody. Led vánoční osvětlení můžete použít k osvícení vánočního stromu, okna, stěn, nad vstupní dveře atd. atd. Tady se fantazii meze nekladou. Jen berte na vědomí, že je vhodné udržet stejný ráz osvětlení v celém bytě a pokud možno i jednotnou barvu. Osobně se jednoznačně přikláním k teple bílé barvě, která je nažloutlá a do Vašeho bytu vnáší vřelejší atmosféru. A pokud tápete, jak osvětlení dekorovat a jak celý dům osvětlit, pak můžete nahlédnout do tohoto článku s radami a tipy pro vánoční osvětlení domu.

Světelné řetězy nemusí zdobit jen vánoční stromeček

Světelné řetězy nejsou určeny pouze pro stromky. Můžete je vytvořit ve tvaru hvězdy na stěně nebo stropě, což dodá bytu moderní a abstraktní nádech. Stejně tak z nich můžete vytvořit nejrůznější tvary v oknech, vytvořit z nich efekt hvězdné oblohy na stropě atd. Světelné řetězy jsou skvělým způsobem, jak vytvořit teplo a pohodu domova. 

Výroba dekorací včetně těch světelných

Kromě tradičních vánočních koulí a svíček, můžete vyzkoušet osvětlené dekorace. Skleněné vánoční ozdoby s vnitřním osvětlením vytvoří zářivý efekt a zaujmou každého návštěvníka. Projděte si internet, zapojte případně i Vaše děti a vyrobte si krásnou vánoční dekoraci. Návodů na internetu je opravdu spousta. Můžete nahlédnou např. na návod jak vyrobit vánoční strom z ovoce, nebo jak vyrobit vánoční dekorativní stromeček z bavlny, případně se nechat inspirovat výrobou háčkovaného vánočního stromečku.

Vyrobené dekorace pak můžete snadno dozdobit malými světelnými řetězy s mikro led diodami na drátku. Jsou většinou napájené bateriemi a koupíte je už za pár desítek korun. 

Minimalistický přístup- méně je (většinou) více

Moderní výzdoba nespočívá v přemíře, ale v minimalismu. Méně je více. Stačí několik vybraných svítidel, která vytvoří sofistikovanou a vkusnou atmosféru, která budou doplněna o nejrůznější dekorace. Minimalismus se stává stále oblíbenější volbou, zejména mezi těmi, kdo preferují jednoduchost.

Kombinace přírodních prvků: dřevo, sklo, bobule apod.

Pro dosažení moderního vánočního vzhledu se dřevo a sklo stávají klíčovými materiály. Kombinace přírodních prvků s moderním osvětlením může vytvořit krásnou harmonii. K vánocům neodmyslitelně patří také nejrůznější přírodní prvky jako jsou větvičky, ale také sušené plody a spousta jiných maličkostí, které můžete nasbírat například v lese. Nechte se inspirovat vánočními dekoracemi u známých, sousedů, případně na internetu, vyrazte do přírody na lov pokladů a pusťte se do výroby vánočních dekorací.

 
  • Helena 13.12.23, 05:55

    Rozbalit 1. Vánoční výzdoba

  • Helena

    Já letošní vánoční výzdobu vůbec nestíhám. O víkendu jsme se začali stěhovat, takže nevím, kde mi hlava stojí. Cukroví nemám napečené, uklizeno taky ne, ale budeme trávit Vánoce ve svém domě a na to jsem se těšila. Dům jsem s nechali postavit od firmy https://nastavebni.cz/ a zvládli to celkem rychle a bez jakéhokoliv problému :-) .

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Valentýnské opojení

Lidský cit jménem láska má svoje oficiální místo v kalendáři. Je jím 14. únor - svátek všech zamilovaných, známý také pod jménem svatý Valentýn. Ke společné romantické večeři se svým miláčkem můžete připravit míchané soft drinky. Určitě budete opilí velkou láskou, ale míchanými koktejly rozhodně ne!
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Můj blog- dům a bydlení"
Profil blogu
Založen:
29.4.2022 13:09:12

Přístupů:
2307

RSS:
Toplist