Horoskop 2014

- Horoskop 2014
Rubrika:  Tajemná

Horoskop 2014

01.01.14, 00:00, autor: R.Hloušek
V roce 2014 budeme zasévat to, co budeme v dalších letech sklizet. Proto dávejme dobrý pozor na naši sadbu. Protože kdo seje vítr, sklízí bouři ...

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Máme za sebou velmi podivný rok. Rok 2013. Rok, který mnozí ani nečekali, že přijde, protože konec světa měl být už v prosinci 2012. Ve skutečnocit však rok 2013 byl prvním rokem nového věku. Prvním rokem, kdy bylo třeba vymést ze života všechno nepotřebné a pořádně si uklidit.

 

Všichni jsme zaznamenali velké ztráty, které mnohdy bolely. Bylo to však třeba. Bylo potřeba vysmýčit celý náš dosavadní život a vyvézt veškeré harampádí, abychom udělali místo pro život nový. V životech mnohých z nás nezůstal kámen na kameni a před námi je čisté, čerstvě zorané pole.

 

Bolelo to? Asi ano, nebo spíše určitě ano. Lpěli jsme na svých dosavadních životech a možná jsme ani nechtěli nic měnit.Někteří z nás se s osudem prali a nechtěli se poddat. Nechtěli ztratit nic z toho co si dosud vydobyli a vybudovali.

 

Někteří znás zůstali hluboce zakousnutí a nepustili se. Těm opravdu nebude dobře a rok 2014 bude pro ně daleko obtížnější než pro ostatní, kteří si dokázali své životy uklidit a opustit vše staré a nepotřebné.

 

Rok 2014 je rokem setby. Budeme na čistá pole našich životů sázet nové věci, nové vztahy, nové zkušenosti, nové dovednosti. Záleží jen a jen na nás jako setbu zvolíme. Protože jak letos zasejeme, tak budeme v příštích letech sklízet.

 

Je maximálně důležité zvolit dobře. Budeme volit partnera, povolání, školu, způsob života, místo, kde budeme bydlet. To, jak v tomto roce (2014) zvolíme, rozhodne o našem životě možná až do jeho konce. Je to velmi důležitý rok.

 

Nebojme se ho a s vědomím odpovědnosti pojďme do něj s plnou vervou. Přemýšlejme o všem co uděláme a vybírejme dobře. Není čas na žádné "prozatím", je třeba se vždy rozhodovat s tím, že naše volba v tomto roce bude zřejmě už "napořád".

 

Přeji úspěšný rok 2014!

 

Horoskopy jednotlivých znamení naleznete zde

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2055591

RSS:
Toplist