Zuzana Novotná: „Nejsem pouze manželka“

- Zuzana Novotná: „Nejsem pouze manželka“
Rubrika:  Ze společnosti

Zuzana Novotná: „Nejsem pouze manželka“

21.03.14, 08:08, autor: Kočička
Když si obyčejná holka vezme úspěšného hokejistu, mohla by všechny dosavadní starosti o svou budoucnost hodit za hlavu, začít si užívat života na plno, lenošit a neomezeně nakupovat. Ovšem ne každá žena to takto chce a k životu potřebuje víc, než jen úspěch svého muže.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Zuzana Novotná je manželkou českého hokejového reprezentanta Jiřího Novotného, takže by si klidně takovýto luxus mohla dopřát a nemusela by hnout ani prstem. Jenže ona je jiná. Svůj den má naplánovaný od rána do večera a snaží se být v životě úspěšná a užitečná. „Snažím se dělat něco smysluplného. Když se má člověk dobře, podněcuje to v něm touhu pomáhat těm, kteří na tom tak dobře nejsou. To je podle mě důvod, proč tolik vlivných lidí tíhne k charitě,“ přiznává Zuzana. Ona sama podporuje autistické děti na jihu Čech, spolek Autisté jihu a projekt Nadace Terezy Maxové a je pořadatelkou již 2. ročníku charitativního Modrého běhu nebo Nadačního bazaru, ve kterém se prodává vyřazené oblečení manželek slavných sportovců. Výtěžek z prodeje je věnován spolku Autisté jihu.

 

Jelikož, jak sama říká, měla vždy estetické cítění, tak se občas podílí na návrzích interiérů, nábytku a spolupracuje s českobudějovickým architektem Martinem Vojtíškem. „Učím se to, zabředávám do tajů grafických programů. Bavilo by mě to celoživotně rozvíjet a pracovat v tom,“ zmiňuje další svou aktivitu Zuzana.

 

Být ženou úspěšného muže ale nese i svá úskalí - musí se často stěhovat a opouštět tak svou rodinu, známé, přátelé. „Stěhování k našemu životu už patří, musela jsem si zvyknout. Skoro hned po seznámení jsem se za Jirkou stěhovala do Buffala, pak jsme se stěhovali do Washingtonu, Columbusu, chvíli jsme bydleli i v Kazachstánu a teď jsme zase v Praze,“ popisuje cestování, ve kterém si ovšem našla i zálibu.

 

 


Fotografie zvětšíte a do galerie vstoupíte poklepáním na libovolný náhled

 

Málokteré ženě se podaří, aby si jí vybrali jako osobnost do prestižního pánského časopisu Playboy. Objevit se v tomto časopise a nebýt nahá znamená, že se jedná o opravdu významnou a krásnou ženu. To potvrzují i skvostné fotografie Ivy Haj.

 

Do budoucna by se ráda věnovala také umění. „Mám velký sen. Na zahradě bych si chtěla postavit ateliér, kde si budu moci dělat vše, co budu chtít. Mít tam svůj nepořádek, vzít si starou košili, zašpinit se od barev a zkoušet uplatňovat svoje představy,“ prozrazuje Zuzana.

 

Foto: Iva Haj

 
Zdroj: Playboy – Jana Holoubková
  • Mathias Matteo 26.06.22, 16:55

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
388325

RSS:
Toplist