Zuzana Norisová loká zázračné kapky místo panáků

- Zuzana Norisová loká zázračné kapky místo panáků
Rubrika:  Ze společnosti

Zuzana Norisová loká zázračné kapky místo panáků

18.05.09, 08:06, autor: Kočička
Herečka a zpěvačka Zuzana Norisová (30) se přiznala, že s sebou v kabelce nosí lahvičku se speciálními kapkami. A když se potřebuje uklidnit, dá si místo panáka alkoholu panáka kapek.

Čtenost -   Diskuze: (2
 


"Namíchala mi je jedna moje známá léčitelka. Jsou vytvořeny z Bachovy esence a pomáhají na uklidnění," svěřuje se  Zuzana Norisová, která se před časem umístila na stříbrné příčce taneční soutěže Star Dance.


"Když jsem se například pohádala se svým tanečním partnerem, lokla jsem si té zázračné tekutiny a hned mi to pomohlo. Vždycky jsem si ji dávala před přímým přenosem," přiznává kráska původem ze slovenských Malacek.Tím také zdůvodňuje svůj taneční úspěch. Nyní už má tanečních vystoupení méně a především natáčí v připravovaném seriálu televize Nova Dokonalý svět.


"Jeho příběh se odehrává v redakci módního časopisu. A já v tomto seriálu hraji ulítlou holku, která se chce dostat do bohémského a nablýskaného světa. Tak to mě samozřejmě moc baví," libuje si Norisová.Kašle na módu

Zuzana Norisová je známá svými módními kreacemi. Je schopna obléct si na sebe kdeco, co k sobě zdánlivě vůbec nejde. Módní trendy ji vůbec nezajímají. V zimě si třeba vezme tepláky pod dlouhou krajkovou sukni, aby se nenastydla, nebo si do vlasů vetkne motýla i mašli.


"Moje modely jsou opravdu neobvyklé. Já totiž na sebe hodím, co dům dá. Podívám se do šatníku, co tam najdu, to na sebe naházím," říká extravagantní herečka, která poprvé okouzlila svou hlavní rolí ve filmu Rebelové a nyní ji můžeme vidět v muzikálech Tři mušketýři, Kleopatra, Tajemství.


"Dřív jsem si dost věcí na sebe kupovala, také podle toho, na co jsem přišla. Nerozhodovalo, jestli se to k sobě bude hodit. Teď jsem skromnější, ani moc nenakupuji. Šatníky mám stejně plné nejrůznějších hadříků," dodává Norisová.

 

ANKETA: Máte svoje "zázračné kapky" na uklidnění?


Celkem: 7 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo
 • Hugo 04.06.09, 03:36

  Rozbalit 1.

 • Hugo

  Zázračný kapky? Jó? Semeno do huby!!!

 • Barůůů 27.08.09, 13:40

  Rozbalit 2. :)

 • Barůůů

  Seš docela fáct nechutnéj ...:/ tam lepší kapky než bůhví co , ona je skvělá , a to by jsi měl vědět ;)

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
336277

RSS:
Toplist