Zuzana Belohorcová už plánuje druhé dítě

- Zuzana Belohorcová už plánuje druhé dítě
Rubrika:  Ze společnosti

Zuzana Belohorcová už plánuje druhé dítě

24.11.11, 10:33, autor: Plavovláska
Dceři moderátorky Zuzany Belohorcové Salmě nejsou ještě ani dva roky a už má za sebou natáčení v televizi. V pořadu Máme dítě na TV Barrandov pyšná maminka prozradila, jak zvládá své hyperaktivní dítě a proč jí za způsob výchovy dcery hrozí v Americe kriminál.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Moderátorka Zuzana Belohorcová  vychovává s podnikatelem Vlastou Hájkem osmnáctiměsíční dceru Salmu. Ve výchově se prý ale často neshodnou. „Tatínek netráví se Salmou tolik času jako já, vše jí dovolí, zatímco já dám Salmě občas i na zadek. To Vlasta neuznává, je totiž toho názoru, že máme nejhodnější dítě na světě,“ líčí s úsměvem příčinu neshod Belohorcová. Za takovou výchovu by ale půvabná moderátorka mohla být sama potrestána, rodina totiž tráví polovinu roku ve Státech, kde si pořídila druhý domov a kde je i výchovná facka na veřejnosti zakázaná. „Přijde mi to scestné, myslím si, že někdy je výchovného pohlavku třeba,“ přiznala Zuzana Belohorcová s tím, že její dcera rozhodně ke klidným dětem nepatří. „Je trošku hyperaktivní, ale to je dobře, alespoň se neztratí,“ jestlipak se takto Zuzana uklidňuje i v půl páté ráno, kdy její Salma obvykle mladou rodinu probouzí?Přestože má moderátorka s dcerou plné ruce práce, už plánuje další dítě. „Vždy jsem toužila mít velkou rodinu. Chtěli bychom sice ještě počkat, až Salminka trošku odroste, ale necháváme tomu volný průběh,“ prozradila se zasněným pohledem Belohorcová.Celý  rozhovor se Zuzanou Belohorcovou uvidí diváci TV Barrandov v sobotu 26. listopadu v 17:10.

 

 

 

 

 

 

O pořadu Máme dítě:
Zajímavé rady a tipy odborníků i známých rodičů pro všechny, kterým záleží na dětech. Moderuje Iva Kubelková.

Pořad se vysílá každou sobotu po 17:00 před večerním blokem dětského Animáčku.

V dalších dílech se o zkušenosti s mateřstvím podělí Mirka Čejková, Agáta Hanychová  či Dana Morávková.

 

 

Zuzana Belohorcová

 
Zdroj: TV Barrandov
  • Mathias Matteo 26.06.22, 17:19

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
397040

RSS:
Toplist