Zumba obuv a bolavé klouby

- Zumba obuv a bolavé klouby
Vyšlo v blogu:  Zumbáá

Zumba obuv a bolavé klouby

27.07.11, 11:21, autor: mamcazhradce , Hodnocení: -
Když nechcete přestat Zumbit i když klouby říkají dost

 

 


Milujete Zumbu tak jako já? Konečně jsem našla něco, kdy se aspoň trošku vrtím ( čti pohybuju) a nemusím se do toho nutit. Díky Beto, díky tobě se mi snad povede konečně zhubnout v což jsem po miliónu pokusů už snad ani nedoufala.

Tento příspěvek jsem se rozhodla napsat jako poděkování Zumbě za to, že je tady. Také proto, že možná některé z vás stejně jako já začali po určité době pociťovat, že je ze Zumby začínají bolet klouby a najednou to přestávala být taková pohodička. Nejsem žádný vyžle, ale snad ani žádná boubelka, prostě normální slovanská holka co má ráda svíčkovou a razí teorii, že pivo nepatří pouze chlapům.Na Zumbu chodím hrozně ráda už kvůli té atmosféře okolo, navíc máme krásnýho mladýho  lektora samej sval, no prostě koloušek.  Ale po nějaké páté hodině jsem začala pociťovat, že mě začínají bolet klouby, ten pocit ze Zumby už nebyl takový prostě jsem si to už neužívala tolik. Začala jsem přemýšlet o tom, že toho nechám i když mě to hodně baví. Svěřila jsem se o tom našemu krásnýmu lektorovi, který mi doporučil změnit boty. Říkal, že se s tímto problémem setkává poměrně často, Zumba prostě není aerobic a spousta ženských tuhle skutečnost podceňuje .Doporučil mi koupit  speciální Zumba boty.


Slovo odborníka.

„Spousta lidí si ani neuvědomuje, že zumba je spíše tanec než aerobik. Je tam spousta skluzů a otoček.Pokud máš na nohou nějaký aerobicový ády nebo najky boty na aerobic nebo nějaký boty na běhání tak ty maj podrážku úplně jinou, mají ti umožnit pořádně se odrazit a ne klouzat. Zumba obuv
má jinou strukturu podrážky. Zumba obuv má dokonce dělenou podrážku.To proto, aby umožnila noze udělat ten pohyb, který potřebuje. Používání nevhodných bot  klouby trpí setkávám se s tím dost často.
Kup si Zumba obuv a zlepší se to uvidíš“. Tohle mi řekl náš Zumba lektor.


 Zumba obuv, zumba obuv. Zkusila jsem si to vygooglit a získat pár dalších informací. U nás už pár holek tuhle takzvanou Zumba obuv mělo a tak sem se jich taky zeptala. Některý holky z nich byly nadšený, některý nebyly tak nadšený, ale všechny říkali v podstatě to samé. S klasickýma sálovýma se to srovnat nedá je to fakt rozdíl.


Koupit nebo nekoupit?

Na jednu stranu jsem si říkala, ty Zumba boty nebudu moct používat na nic jinýho, mají oddělenou patu a špičku, zkosenou špičku, když mi nepomůžou tak se Zumbou seknu, protože mrchy klouby bolí a peníze vyhodím z okna. Na druhou stranu jsem konečně našla něco co mě baví a dokonce u toho hubnu. A tak sem se tedy rozhodla že si Zumba obuv taky pořídím. Hned na začátek musím říct, že sehnat  zumba obuv v klasickým obchodu prakticky nejde. Holky mi poradily koupit v e-shopu, se kterým měly dobrý zkušenosti. Boty na internetu jsem ještě nikdy nekupovala, ale tady prej když velikost nesedne je součástí balení vratný balíček , takže se nic nevyplňuje, vše je maximálně zjednodušený. Modelů tady maj celkem dost, což je spíš problém,protože nevím, kterej si vybrat.
A tak sem vybrala ten, se kterým byly holky od nás spokojený. Tady posílám odkaz http://tanecniobchod.cz/obuv/sneakers/zumba-obuv-dance-fairy.html


Zumba boty dorazily druhý den, super vyzkoušela jsme je.Moc pohodlný,polstrovaný. Moje nožička byla jak v pokojíčku, překvapilo mě jak jsou lehký. No uvidíme jak to bude vypadat na Zumbě. Uvidíme jak se zázračná zumba obuv osvědčí (:.


Výsledek. Musím říct, že rozdíl je opravdu značný. Nemůžu říct, že by se stal zázrak a díky Zumba obuvi, mě hned přestaly klouby bolet úplně to ne, ale rozdíl je takový, že opět zumbuju a těším se na další hodiny. Se zázrakem počítám až bude pryč deset kilo. Botky mi umožňujou udělat věci o kterých se mi předtím v uvozovkách ani nezdálo, pohyby jsou plynulejší, dá se říct že díky tomu že kloužu tak tančím. Pocitový rozdíl při Zumbě v zumba obuvi s dělenou podrážkou a klasických keckách opravdu je. Doporučuju do toho nainvestovat.)Závěrem: Tenhle článek jsem napsala jako ódu na zumba obuv. Nevím jestli všechny zumba boty jsou stejný, nicméně mě tyhle konkrétní umožnily pokračovat v zumbování. Pokud máte někdo podobný problémy jako já, neházejte flintu do žita. Neříkám že zumba obuv pomůže každýmu, ale mě pomohly.
  
 Zumbě zdar Zdena z Hradce.

 
Další články autora:
 
 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Svatý Medard aneb Medardova kápě

Medardova kápě čtyřicet dní kape ....
autor
O autorovi
autor
autor
Profil blogu
Profil blogu "Zumbáá"
Profil blogu
Založen:
27.7.2011 11:11:02

Přístupů:
4779

RSS:
Toplist