Zlobivá Eby

- Zlobivá Eby
Vyšlo v blogu:  Eby´s world

Zlobivá Eby

22.07.08, 05:49, autor: Ebekah , Hodnocení: 100% (1 hlas)
Realita nebo smyšlený příběh? Nechám na Vás, co z toho si vyberete..

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Když se narodila, její život vypadal jako z čítanky. Její rodina byla až k neuvěření poctivá a dobrá. Nikdo by nenašel jedinou chybu. Rodiče se nikdy nehádali, ona i její bráška se měli rádi, celá rodinka trávila všechen čas spolu. Už jen začít chodit do kostela a obrázek by byl dokonalý.

Ve škole patřila mezi lepší průměr. Byla vychovávána jako celkem skromné a zcela bezproblémové dítě, které má v podstatě všechno, co chce nebo spíš všechno, co potřebuje a povětšinou i to, co chce. Nenáviděla drogy, alkohol a cigarety, zbraně a násilí. Vždycky se zastávala slabších. Neuměla lhát. Věřila, že jednou přijede její princ na bílém koni, ona mu bude věrnou manželkou a bude s ním žít šťastně až do smrti.

Když jí bylo šest, začala chodit do skauta. Od malička měla spoustu kamarádů a patřila mezi holky, co o ně byl zájem. Ale když jí bylo 13, přátelé se začali z ničeho nic vytrácet. Rodinná idylka však zůstávala, proto se ničím nedeprimovala. Byla šťastná. Rodina pro ni byla vším.

A pak se to stalo. Přišla o dědečka, kterého milovala a obdivovala nejvíc ze všech lidí na světě. Začala mít o realitě zcela jinou představu. Chtěla si s někým promluvit, s přítelem. Ne s maminkou. Teprve v tu chvíli si uvědomila, že už nikoho nemá. Byla nešťastná. Začala kouřit, ne z frajeřiny, ale proto, že si tím kompenzovala ztrátu někoho, kdo pro ni znamenal tak moc. Začala mít problémy ve škole. Nic extra, ale oproti dřívějšku to byla změna. Byla sama. Moc sama.

Pak šla na střední školu, na tu, kterou si sama vybrala a udělala maximum proto, aby se na ní dostala. Měla velkou podporu od obou rodičů, moc jí pomáhali. Našla si tam spoustu přátel, zase bylo všecho fajn. A našla u lásku. Ta trvala dlouho, ale nikdy se nenaplnila tak, jak si představovala ve svých dětských snech. On byl ve skutečnosti někdo jiný, než ten, koho viděla. Dlouho si to nechtěla přiznat, ale pak už nebylo úniku. Poznamenal jí. Otevřel jí oči. Kvůli němu se mnohokrát změnila. Začala díky němu dospívat.

Byla vždycky vychovávána k samostatnosti a možná proto se rodičům postupně odcizila. Po jedné z jejích prvních změn o ní zase začal být velký zájem. S někým se seznámila. Byl žádaný, hodně žádaný. Nechtěla ho, byli jenom kámoši. Ale někdo to nechtěl pochopit, a tak získala pověst kurvy. Nejdřív se tomu vysmívala, ale pak se jí ta představa začala líbit. Společně s jednou z dalších změn se z ní stávala děvka. Nechodila za prachy, ale chodila se všema. Seznamovala se hlavně s cizincema, líbila se jí představa absolutní moci a svobody.

Pak najednou jako by bylo všechno jinak, dostala šanci zase začít žít tak, jak si představovali její rodiče. Ale už to nemohli ani ocenit, tolik si byli cizí. Začala pracovat, stýkat se s lidmi, co za to stáli a chovat se tak, jak se na slušnou holku patří. Nebyla svatá, byla normální 17ti letá holka. Ale už skutečně dospělá, ne puberťačka. Měla zodpovědnost.

Půl roku se všechno zdálo fajn, ale pak se během měsíce všechno rozpadlo. Zradila někoho, kdo jí sice nedůvěřoval, protože znal její pověst, ale přesto se mu dalo říkat přítel. Začala si s někým, koho nemilovala, ale dokázal jí uspokojit. Nebyla šťastná, ale aspoň nebyla nešťastná. Věděla ale, že s ním dlouho nevydrží.

Nevydržela. Poslala ho k vodě, stejně rychle jako ho předtím získala. Začala mít o životě zcela jinou představu. Už nechtěla prince na bílém koni. Seděla sama v parku na lavičce a utápěla se v depresi, všude jen tma, pouze světlo pouličního osvětlení jí říkalo, že okolní svět ještě pořád nezmizel. Kouřila cigaretu. Podívala se na hvězdy a najednou viděla, jak chce žít. Stane se z ní královna VIP večírků celebrit, kde jsou všichni jedou v bílém prášku zvaném kokain. Bude mít partnera, co jí bude všude podvádět, stejně jako ona jeho. Všichni to budou vědět, ale oni dva budou vystupovat jako pár. Budou pár.

Tu noc ani v nejmenším netušila, že její představa se naplní, a hlavně by jí nikdy nenapadlo, že se naplní tak brzy. Potkala pár lidí, co znali pár jiných lidí. Potkala někoho, kdo na krátkou dobu získal její srdce. Byl to dealer, asi i proto netrvalo dlouho a její občasné úlety na bílém prášku se staly závislostí, kdy dnes potřebuje minimálně gram denně, aby přežila.

Teď kdykoli přijde do nějakého klubu, všichni významní lidé v něm, jí znají a nadšeně výtají. Nejeden z nich po ní chce něco zařídit. Nevadí jí to, dělá to ráda. Ten chce drogy, ten chce holku na sex...může obstarat cokoli nejdéle do 30 minut, když za to dostane zaplaceno. Už jen ty zbraně jí chybí.

Každý, kdo jí zná, jí miluje nebo nenávidí. Neexistuje kompromis. A i když těch, co ji milují, je většina, je sama. Jeden z jejích mužů je v Itálii, druhý v Irsku, třetí v Kanadě...ten co by pro ni udělal cokoli na světě, kdyby jen trochu chtěla, ten je tady, v Praze. Ale ona ví, že život s ním by znamenal zavřít se ve zlaté kleci. Má ho ráda, ale k lásce to má daleko a ona mu nechce ublížit. Ví, že by se to dřív nebo později stalo. A to nechce. A ten, po kterém touží její srdce už 4 roky? Ten, kterého jí osud pořád nepřeje? Toho už půl roku neviděla, naposledy, když o něm slyšela, byl v Řecku. Vždycky, když jí vidí, raději uteče, stejně tak, jako utíká ona před ním. Přestože se milují navzájem od první chvíle, co se poprvé zahlédli.

Je sama a smutná, přestože je neustále obklopená přáteli. Utíká pomocí bílého prášku mimo realitu, aby zapomněla na svůj smutek, utíká do cizích postelí, aby nebyla sama.

Od rodičů odešla už dávno, ze školy, kterou si tak přála, nakonec utekla taky. Žije si teď v krásné vile v centru Prahy, vydělává víc peněž než většina lidí v celé republice a nemá jiné výdaje než účet za telefon. Ve svých 19ti letech by si mohla jít sednout na 13 let natvrdo, kdyby jí všechno prokázali.

Kde se stala chyba? Nikde, je prostě zlobivá holka a tohle je život, který si sama vybrala. A co na tom, že není skutečně šťastná..

 
Další články autora:
 
MAX FACTOR: Zlobivá holčička
MAX FACTOR: Zlobivá holčička
  • Neregistrovaný 21.09.08, 16:38

    Rozbalit 1. ŘÝHJKJOIPLG ZHUKJ

  • Neregistrovaný

    UJJNJZLŮU TUIZT GKIGH HFIRU JLOG UGKN HJJKG HFKJF JŮZUHH HJG ZGF,FVG BGJXCJ

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Hodnotil 1 čtenář | Průměrné hodnocení: (100%)

Magie: Jak vyrobit škapulíř

Škapulíře jsou zřejmě nejstarší magická pomůcka, která se šíří všemi kulturami bez ohledu na kontinenty. Proto jsme nejrůznější škapulíře mohli spatřit v mykénských hrobech, v egyptských pyramidách, ale i u amerických indiánů. Vyrobit si ho můžeme i my. Když to nebude fungovat, tak se nic nestane, ale když bude ....
autor
O autorovi
autor
autor

Arogantní mrcha
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Eby´s world"
Profil blogu
Založen:
22.7.2008 4:58:16

Přístupů:
7437

RSS:
Toplist