Židle do kanceláře - jakou vybrat?

- Židle do kanceláře - jakou vybrat?
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Židle do kanceláře - jakou vybrat?

07.05.18, 13:22, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Není vůbec jednoduché vybrat si tu správnou židli do kanceláře. Mnoho lidí si myslí, že je to jedno, kterou židli si ke kancelářskému stolu pořídí.

Čtenost -   Diskuze: (4
 

Není vůbec jednoduché vybrat si tu správnou židli do kanceláře. Mnoho lidí si myslí, že je to jedno, kterou židli si ke kancelářskému stolu pořídí. Ve skutečnosti je však potřeba dávat při výběru vhodné kancelářské židle velký pozor hned na několik věcí. Vlastně je to dost podobné jako když si novou sedačku, křeslo či postel.

 

V první řadě bychom si měli uvědomit, kdo bude na kancelářské židli pracovat a jak dlouho na ní bude muset vydržet sedět. Dalším důležitým faktorem je i váha  dotyčného pracovníka. Pokud budeme tedy hledat židli, kterou má člověk obývat dlouhodobě, raději  sáhneme po takové kancelářské židli, která má vysokou zádovou opěrku. Pro ještě vyšší komfort doporučuji, aby u židle byla i opěrka hlavy a samozřejmě opěrky rukou.

 

V případě, že chceme kancelářskými židlemi vybavit pouze kongresovou místnost, kde lidé sedí do dvou hodin, můžeme zvolit židle, které nemají kolečka a jsou vybaveny pouze nízkou zádovou opěrkou. Taková židle nám může posloužit i u domácího počítače, kde netrávíme hodiny času. Osobně bych však raději k počítači volila židli opatřenou kolečky, pro snazší manipulaci.

 

Rozhodně bychom neměli zapomínat na potřeby našich nejmenších. Mnoho z nás si myslí, že dítěti na napsání úkolu stačí kuchyňská židle. Ve skutečnosti je však pravda, že pokud má dítě třeba na psaní úkolů vhodnou židli, mnohem lépe úkol zvládne. Vždyť i vám se jistě nepracuje dobře, pokud nemáte vhodné pracovní podmínky. Právě proto při zařizování dětského pokoje myslete i na vhodnou dětskou židli.

 

 

Musím říci, že v dnešní době je na trhu k dispozici veliká škála nejrůznějších nejen kancelářských židlí. Osobně si myslím, že když se rozhodneme pořídit si nový kus nábytku, nechceme ho za půl roku měnit, proto dobře zvažte všechny skutečnosti, co od nové kancelářské židle vyžadujete a komu je určená.

 

 
 • Radana 30.08.19, 14:05

  Rozbalit 1. kancelář

 • Radana

  Já si zrovna pár měsíců zpět zařizovala doma takovou menší pracovnu a právě s výběrem té správné židle jsem měla docela problém. Chtěla jsem aby byla co nejvíce ergonomická, protože jsem věděla, že na ní budu trávit hodně času. Nakonec jsem si vybrala jednu tady https://www.hmnabytek.cz/kancelarsky-nabytek/ a musím říct, že zatím jsem s ní velmi spokojená. Za tu cenu je skvělá.

 • Julie 29.03.20, 07:32

  Rozbalit 2.

 • Julie

  Myslím si, že vybrat křeslo do kanceláře není až takový problém. Horší to je například s výběrem nějakého dětského křesla. Protože u toho na kvalitě opravdu záleží. Mně právě toto například dalo docela zabrat. Nakonec jsem ale jedno našla, konkrétně tady: https://www.emako.cz/detska-kresla/

 • Hanysek 11.05.20, 17:31

  Rozbalit 3.

 • Hanysek

  To se zrovna celkem hodí. My zrovna vybíráme nějakou lepší židli do pokojíčku našeho syna. Nedávno jsme mu tam koupili takovouto nábytkovou sestavu https://netobchodak.cz/detske-pokoje/106087-detsky-pokoj-wip-kitty-2-sonoma-svetla-bila.html a na židli jsme tak nějak zapomněli, takže tam má pořád tu starou.

 • Pavla 14.06.20, 21:06

  Rozbalit 4.

 • Pavla

  Hanysek: Ta sestava vypadá naprosto parádně. Něco takového chceme našemu malému do pokojíčku taky koupit. Prvně je ale na řadě postel. Zatím máme vybranou tuto: https://detivbavlnce.cz/detske-postele/169963-viceucelova-postel-do-detskeho-pokoje-san-remo-fany-0000150015-tempo-kondela.html

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11992

RSS:
Toplist