Zhubněte i bez posiloven a cvičte doma

- Zhubněte i bez posiloven a cvičte doma
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Zhubněte i bez posiloven a cvičte doma

04.01.18, 20:30, autor: Janickaa , Hodnocení: -
Jen pár žen a mužů má dáno do vínku, že je zdobí dokonalá a štíhlá postava, k tomu i rychlý metabolismus, který dostali do vínku. Jedinou opravdu účinnou zbraní proto, jak s přibývajícími kily bojovat je prostě pravidelný pohyb, který kila navíc bez milosti zlikviduje doplněný vhodnou stravou.

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Při hubnutí potřebujete silnou vůli a motivaci. Hubnout lze totiž i doma. Všechny ty posilovací stroje, trenažéry a běžecké pásy můžete vyměnit za zeštíhlující vibrační pásy a podobné pomůcky a pustit se do boje doma. Například jóga a pilates nevyžaduje ani cvičební pomůcky.

Boj s postavou o linii

Většinou více ženy než muži bývají často nespokojené se svými postavami. Trápí je kila navíc, silná stehna, povislý zadek a větší břicho. Díky tomu si nepřipadají dostatečně atraktivní. Dosáhnout vysněné postavy není sice snadné, ale není to rozhodně nemožné. Chce to překonat vlastní lenost, zapojit silnou vůli a najít si správnou motivaci. Posilovny jsou skvělé a nemá smysl o pochybovat. Najdete zde všechno potřebné vybavení a servis. Jsou tu moderní stroje určené k posilování, trenažery i aerobní stroje na hubnutí. Využít můžete služeb osobních trenérů a trenérek, které vám se cvičením a hubnutím velmi rády pomohou. Aby mělo cvičení v posilovně a jakékoliv cvičení smysl, je třeba se mu věnovat pravidelně. Jenže kdo z nás má čas 2x až 3x týdně zajít do posilovny. Čas zabere i cesta tam a zpět i sprcha. Mnohým vadí nepříjemné pohledy ostatních. Alternativu nabízí cvičení doma stejně účinné jako cvičení v posilovně.

Cvičení doma

Cvičení doma má jednu zásadní nevýhodu, vyžaduje silnou vůli donutit se k cvičení. Nehoní vás trenér ani kamarádka a zaplacená permanentka. Je třeba překonat sebe sama a vstát od televize či počítače a začít. Po překonání prvních pár tréninků se vám cvičení dostane pod kůži a stane se běžnou součástí života. A jakmile přijdou první výsledky, budete nadšeni a nově motivováni. Nemusíte sledovat otvírací dobu posilovny, ušetříte za vstupné, permanentky, módní sportovní oblečení a neztrácíte čas dojížděním. Nikdo vás nepozoruje, sprchu máte jen pro sebe a cvičíte, kdy chcete. Zapojit můžete i videa a online cvičení. Inspirovat se na internetu znamená klidně cvičit každý den jinak. Využijte gymnastické míče až i trenažéry. Nejoblíbenější pro cvičení doma je švihadlo, činky, hrazda, kettleball, expandéry, TRX systém, fotbalů, balanční podložky, ortoped či běžecký pás.

 
 • Valérie 12.03.19, 07:16

  Rozbalit 1. Zdraví

 • Valérie

  Mě by nebavilo někam jezdit a tam cvičit a pak jet zase domu. To si jdu radši zaběhat, nebo cvičím doma. Důležitá je ale taky strava. Hodně pak čtu i různé články o zdraví z https://www.zdravotniradce.cz/ odkud se potom inspiruji.

 • Renata 18.04.20, 05:49

  Rozbalit 2. Cvičení

 • Renata

  Já jsem nikdy nechodila cvičit do posilovny. Nebavilo by mě několikrát v týdnu někam jezdit. Přes zimu jsem cvičila doma a na jaro jsem si koupila kolečkové brusle https://netobchodak.cz/koleckove-brusle/91151-spokey-shiffty-koleckove-brusle-abec-11-cerne-vel-41.html a snažím se na nich alespoň 3x týdně jet.

 • Radak 02.12.20, 20:24

  Rozbalit 3. Domácí posilovna

 • Radak

  Chtěla bych si kvalitně vybavit domácí posilovnu. Dokážete mi poradit s výběrem kvalitních strojů?

 • Jarek 05.12.20, 18:04

  Rozbalit 4.

 • Jarek

  O co přesně máte zájem? co by jste si chtěla koupit?

 • Radak 07.12.20, 19:46

  Rozbalit 5.

 • Radak

  Přemýšlela jsem asi ze začátku hlavně o rotopedu , posilovací lavici a možná běžecký pás.

 • Jarek 09.12.20, 22:57

  Rozbalit 6.

 • Jarek

  Když jsem si doma začínal vybavovat domácí posilovnu, tak jsem si zjišťoval, kde nakupují vybavení posilovny. Kupoval jsem pak vše z internetového obchodu fitham .cz

 • Markéta 22.01.22, 22:50

  Rozbalit 7.

 • Markéta

  Já jsem chtěla dlouho hubnout, ale pořád jsem se k tomu nemohla nějak dostat. Kamarádka si pak koupila chytré hodinky a začala pravidelně sledovat své výkony. Koupila jsem si proto chytré hodinky také a začala své výkony také sledovat https://www.smartomat.cz/armodd-roundz-3-cerna/ Hodně mi to v hubnutí pomohlo

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11774

RSS:
Toplist