Ženy po hodných mužích netouží ...?!

- Ženy po hodných mužích netouží ...?!
Rubrika:  Smyslná

Ženy po hodných mužích netouží ...?!

13.08.18, 00:00, autor: Plavovláska
Ačkoliv to zní překvapivě, je to tak. Ženy ve skutečnosti po hodných mužích netouží. Některé si to ani neuvědomují, ale každá potřebuje aspoň trochu "mizeru". A většina mužů to ví. Nu a raději by drželi pár facek, než aby byli označeni právě za ty "hodné".

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Ale proč tomu tak je? Proč ženy hodné hochy nechtějí? A co je to vlastně hodný? Pro mnoho žen je synonymem slova hodný slovo nudný.

 

Existují studie, které praví, že "hodní muži" jsou ti, kteří trpí nějakým pocitem méněcennosti. Myslí si, že žena by neměla důvod s nimi zůstat, kdyby se chovali přirozeně a tak jsou hodní. Snaží se ženě vyhovět ve všem, snaží se zjistit, co by tak ještě mohla chtít, vycházejí jí vstříct a často přebírají značnou část jejich práce na sebe.

 

Určitě znáte i ze svého okolí takové, kteří udělají pro tu svou první poslední. Nejsou zdaleka ojedinělé případy, kdy žena jde za svými koníčky a muž doma zatím vaří, pere a žehlí. Je až s podivem, kolik mužů toto dělá a vy byste to do nich často ani neřekli.

 

Problém je v tom, že žena si potřebuje svého muže vážit. Možná, že existují ženy, které si ho budou vážit, když on vytře podlahu, nakrmí, vykoupe a uloží děti, uvaří jí večeři a pak vypere v ruce její hedvábné prádélko, zatímco ony budou se svými přáteli popíjet v baru tequilu, ale já o žádné takové nevím.

 

Obvykle začne mít žena nepříjemné pocity, které často sama nechápe. Začne mít zlost na svého "hodného muže" a začne ho ponižovat. Přece on za to může, že si ho nemohu vážit! Pokračuje to zpravidla tak, že se k němu začne chovat jako ke podřízenému či dokonce sluhovi a prostě jen vydává rozkazy.

 

Přirozeně zkouší co všechno si ten její ňouma (protože toto slovo se ve skutečnosti za označením "hodný" skrývá) nechá líbit. Zakáže mu koníčky, přátele, zájmy a může dokonce i nařizovat, co si má muž myslet a jaké má mít názory.

 

Končí to vždycky špatně. Žena z nedostatku prostoru pro touhu (nemá totiž po čem toužit) začne být muži nevěrná, vyhledává si nové a nové známé až jednoho dne narazi na "samce" a s tím svého "hodného muže" opustí.

 

Jistě jste se s tím už setkali. Sami jste možná říkali něco ve smyslu: "Taková čúza a jakého má hodného chlapa. Ona si ho nezaslouží." A divili jste se, že si to on nechá líbit. Ale už málokdo je schopen vnímat i to, že za to, jak se k nám okolí chová si můžeme především my sami. A že ta "čúza" se chová přesně tak, jak jí to ten její dovolí.

 

V žádném případě nenabádám muže, aby přišli domů, rozkopli dveře, ztřískali ženu i s dětmi na jednu hromadu, pak jim před očima snědli celou večeři, ohnuli ženu přes stůl, aby po pár vteřinách a  ukojení všech svých potřeb se svalili s pivem a v botech na pohovku před televizi. To rozhodně ne! Ale stejně jako často vyzývám ženy, aby svým mužům daly prostor pro touhu a nebyly soustavně dostupné a po ruce, tak je třeba o totéž žádat muže.

 

  • Dejte ženám prostor po vás toužit.
  • Dejte ženám možnost si vás vážit.
  • Nedovolte, aby si byly vámi a vašimi službami stoprocentně jisté.
  • Úsluhy a pozornosti musí být překvapivé, nikoliv samozřejmé.
  • Může být úzká hranice mezi pozorností a podlézavostí, nepřekračujte ji.
  • Nesmíte nikdy připustit, aby byly u vás vydávány příkazy, vždy se musí jednat o oboustrannou dohodu.
  • Pokud se vám žena pokusí zakázat koníčky nebo přátele je nejvyšší čas se hodně zamyslet a případně vzepřít (tedy pokud vaším koníčkem není přepadávání bank a přátelé nejsou lupiči).
  • Snažte se své ženě imponovat. Třeba právě tím, že si nenecháte nařizovat, ale budete si pevně stát za svými názory.
  • Buďte přístupni dohodám a vstřícní k prosbám, nikdy k vydírání a k rozkazům.
  • Je třeba občas ženu překvapit. Něčím nečekaným a novým, co obnoví její zájem o vás.

 

 

 

ANKETA: Ženy volí raději:


Celkem: 351 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2010
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1728974

RSS:
Toplist