Ženské křivky prý napoví i leccos o inteligenci nositelky

- Ženské křivky prý napoví i leccos o inteligenci nositelky
Rubrika:  Smyslná

Ženské křivky prý napoví i leccos o inteligenci nositelky

24.09.19, 00:00, autor: Erosenka
Ženy s bujnějšími křivkami dosahují v průměru lepších výsledků v inteligenčních testech, než ženy velmi štíhlé. Vědci také zjistili, že dámy kypřejších tvarů mívají chytřejší děti.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Vědci studovali 16 000 žen a dívek a zjistili, že ty s bujnějšími křivkami dosahovaly lepších výsledků v kognitivních testech. A totéž platí o jejich dětech. Čím větší je rozdíl mezi objemem pasu a boků ženy, tím lépe.Vědci z University of California a University of Pittsburgh spekulují, že to možná souvisí se zásobami mastných kyselin, které jsou v bocích uložené.


Tuk v bocích totiž obsahuje hodně omega-3 mastných kyselin, a ty  podporují duševní schopnosti ženy a v době těhotenství i rozvoj schopností jejího dítěte.


Muži, jak píše BBC, reagují na tyto rysy, tedy na poměr mezi pasem a boky. A není divu, protože si vybírají jak dobrou partnerku, tak dávají lepší šance vlastním budoucím dětem.
 

ANKETA: Líbí se vám ženy:


Celkem: 616 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, Archív 2009
  • Richard 14.11.09, 12:33

    Rozbalit 1. chybí

  • Richard

    chybí mi tam odpověď s hezkou tváří. já letím na xicht.

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1096755

RSS:
Toplist