Žena z Korinta s excelentní Hanou Maciuchovou

- Žena z Korinta s excelentní Hanou Maciuchovou
Rubrika:  Kulturní

Žena z Korinta s excelentní Hanou Maciuchovou

13.03.17, 11:02, autor: Madeléne
Vtipné dialogy, příběh skoro až detektivní a k tomu mistrovské herecké výkony Hany Maciuchové (Lyké)...

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Slavný apokryf Oldřicha Daňka o tajemné návštěvnici v pracovně řeckého dramatika byl poprvé k vidění na obrazovkách České televize. Na jeviště Divadla Viola, v režii Tomáše Vondrovice, vstoupila Žena z Korinta premiérou v červnu 2013. Kdo je vlastně ta žena a proč jí tak záleží na tom, aby nová Euripidova hra měla jinou zápletku? Vyhraje umělecká inspirace nebo lákavá finanční nabídka? Vtipné dialogy, příběh skoro až detektivní a k tomu mistrovské herecké výkony Hany Maciuchové (Lyké), Jaromíra Meduny (Eurípides) a Johanny Tesařové (Hébé). Nenechte si ujít legendární Ženu z Korinta v pátek 31. března ve Viole!


„Žena z Korinta je hra mému srdci blízká a milá, už svou tématikou (vždyť staré Řecko patří k mým velkým láskám), ale především myšlenkou, poezií a humorem. Když jsme na ní pracovali, uvědomoval jsem si čím dál intenzivněji její hloubku lidskou a filozofickou, nenucenost, lehkost a přitom důslednou promyšlenost snad každé repliky. Její inscenování proto chápu jako upřímnou poctu Oldřichu Daňkovi, skvělému dramatikovi,“ konstatoval režisér Tomáš Vondrovic.

 

 

Fotografii zvětšíte poklepáním na náhled

 
Zdroj: TZ, FOTO: Viktor Kronbauer
  • Mathias Matteo 26.06.22, 16:41

    Rozbalit 1. christopher09kimberly@gmail.com

  • Mathias Matteo

    My purpose out here today is to share this article about how Dr Adoda helped me in getting back my EX-WIFE who left me with the kids also 6months ago. I tried all I could to make her see reasons with me so that we can continue our relationship but she denied me. I searched properly for help on how to make relationship work and be better after a breakup and I saw different reviews of Dr Adoda how good and powerful in reuniting broken lover back and save Relationship/Marriage and I insisted on giving it a try by contacting him via what's app on (+2348112825421). He gave me reason to live again and he prepared a ( Reconciliation Love Spell ) and told me that my Ex-WIFE will come back to me within 48 hours. Can you believe it, my EX-WIFE came back to me and our 3Years Anniversary will be held Soon. Contact him now!!! if you need any help. Email: adodalovespelltemple440@gmail.com Eternally grateful Adoda I highly recommend

    View more on YouTube: youtu.be/B279mkEo_C4

 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
1980142

RSS:
Toplist