Zemřela Popelka ...

- Zemřela Popelka ...
Rubrika:  Ze společnosti

Zemřela Popelka ...

09.06.21, 17:54, autor: Plavovláska
Libušku Šafránkovou zná v naší zemi úplně každý. Od dětství. Na této Popelce vyrostly totiž celé generace nejen československých dětí.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Proto když se řekne že zemřela Libuše Šafránková, tak kdekokoho píchne u srdíčka. Protože mu zemřelo kus dětství. Zemřela Popelka.

 

Trpěla plicní chorobou, se kterou se dlouhodobě potýkala. Před šesti lety bojovala s rakovinou plic, kdy jí lékaři polovinu tohoto orgánu odebrali. Když se před rokem Libuška stáhla z veřejného života a odstoupila i z natáčení připravované pohádky Mamánek, panovaly obavy, že se nemoc vrátila.

 

Libuše Šafránková má za sebou celou řadu skvělých rolí, jak ve filmu, v televizi i na divadle. Přesto se nesmazatelně zapsala do naších srdcí právě jako Popelka z filmové pohádky Tři ořišky pro Popelku, kde jí byl hereckým partnerem a princem Pavel Trávníček.

 

R.I.P

Libuše Šafránková

7.6.1953 - 9.6.2021

 

 

 

 

 

 

 
 • Dimitry Ashley 08.08.21, 00:46

  Rozbalit 1. Při několika příležitostech Kenny

 • Dimitry Ashley


  Při několika příležitostech Kenny vyhrožuje, že se se mnou rozejde, pokud se ho odvážím zeptat na jeho vztah s jinými dívkami, byl jsem úplně zničený a zmatený, dokud mi můj starý přítel neřekl o kouzelníkovi na internetu, doktoru Ilekhojie, který pomáhá lidem s jejich vztah a manželský problém mocnostmi lásky Kouzla, Nejprve jsem pochyboval, jestli něco takového vůbec existuje, ale rozhodl jsem se to zkusit. Když jsem ho kontaktoval, řekl mi o tom, jak se to dělá, a zajistil, že jsem se všemi v pořádku procesy a ujistil mě o mé touze. Wiithin 28 hodin Kenny mi zavolal a začal se omlouvat, že se probudil a přemýšlel o všem, co mi udělal. Byl jsem velmi šokován, protože Kenny není vždy ten typ, kterého by cokoli mrzelo, ale od té doby se stal milujícím a starostlivým. Pokud potřebujete podobnou pomoc, zde je jeho kontakt .. VOLAT/WHATSAPP/VIBER: +2348147400259 nebo e -mail; (gethelp05@gmail.com)

 • Martin Nagl 25.02.22, 16:28

  Rozbalit 2. Seriózní nabídka půjčky

 • Martin Nagl

  Seriózní nabídka půjčky
  Dobrý den, Hledáte půjčku na oživení svých aktivit nebo projektů, zpřístupňujeme všem jednotlivcům i firmám hotovostní půjčky v rozmezí od 30 000 Kč do 50 000 000 Kč s velmi výhodnými podmínkami splácení a dostupné všem. Úrokové sazby se pohybují od 3 % po dobu maximálně 1 až 30 let. Tyto půjčky jsou skutečně poskytovány v souladu s pravidly a zákony platnými v den vydání a s regulací půjčování peněz mezi jednotlivci v Evropě. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme a s pochopením.Email: naglmartin11@gmail.com

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
346417

RSS:
Toplist