Zaklínadla pro rok 2010

- Zaklínadla pro rok 2010
Rubrika:  Tajemná

Zaklínadla pro rok 2010

01.01.10, 00:00, autor: Čarodějka
Možná nevěříte, že zaklínadla fungují, ale v každém případě za vyzkoušení nic nedáte. Když fungovat nebudou, nic se nestane, ale když budou, tak vám mohou hodně pomoct. Pro čtenářky a čtenáře magazínu Žena X jsem připravila a vybrala sadu kouzel, které se vám mohou pro příští rok velmi hodit.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Především si povězme, že je třeba kouzla provozovat v klidu a bez rušení. Vhodná doba je proto v noci (i když ne vždycky). Mějte někde ve svém pokoji, nebo v tichém koutě svůj domácí "oltáříček".

 

Co budete mít na něm je vlastně především vaše věc. Měly by to být symboly a věci vám blízké, které jsou silně emocionálně nabité. Třeba řetízek po babičce, sušené květiny z kytky, kterou jse dostala z lásky, knoflík z košile milované osoby, dárek od blízké osoby, nabitý kamínek, kapesník od maminky - prostě různé poklady, ke kterým máte vztah - jen si vzpomeňte na pohádku Tři oříšky po Popelku a na Popelčinu truhlici, kterou hlídala sova Rozárka. Popelka tam měla "poklady", které neměly význam pro nikoho jiného jen pro ni. Ale pro ni to byly předměty divotvorné.

 

Kromě energeticky nabitých předmětů byste na domácím oltáříčku měli mít kovovou misku, ve které můžete pálit drobné hořlavé materiály - především papír, dřiví a zbytky po kouzlech. Dále potřebujete svíčky snad všech dostupných barev - měli byste je mít v záloze, nikdy nevíte kdy  budete nějakou konkrétní barvu potřebovat. Nezpomeňte také na barevné nitě, bavlnky či stužky. Vybavte se též vonnými oleji. Dobré jsou i meditační tyčinky. A samozřejmě tužku či rydlo do vosku, abyste mohli psát svá přání.

 

Před oltáříčkem zaujměte pohodlnou pozici, nejlépe pokleknout a pak si sednout na paty, rozsviťte svíci nebo svíčky příslušné barvy, které jste před tím nabili svým přáním či touhou. Zapalte aromalampu nebo jen vonnou tyčinku a soustřeďte se.

 

Pak začněte monotónné odříkávat své zaklínadlo. Ono se totiž vlastně jedná o to, abyste se dostali na jakousi rezonanční vlnu. Proto ve skutečnosti ani není tak důležité co říkáte, ale jak to říkáte a co cítíte.

 

Nikdy se nepokoušejte o zlá kouzla proti někomu nebo něčemu. Jsou velmi, velmi nebezpečná. Kdykoliv byste někomu ublížili, pak se vám ničivá síla z vesmíru trojnásobně vrátí. Ať jsou vaše kouzla vždy dobrá, laskavá a láskyplná.

 

 

 

 

Zaklínadlo štěstí

Toto je velmi dobré zaklínadlo na dobu, kdy se ocitnete v nějaké těžké životní krizi. Dá se oužít i při nemoci, ale řekněme si, že na nemoci jsou zaklínadla učinnější. Toto je do situace, kdy se vám dlouhodobě nedařilo. Kdy jste měli pocit, že na co jste sáhli, to se vymstilo. Prostě kdy jste měli období, kdy se vám lepila smůla na paty. Použijte žlutou, zlatou a oranžovou svíci a opakujte  zaklínadlo. Jak dlouho? Chce to cvik, ale v určité chvíli pocítíte takový zvláštní pokoj a vyrovnanost a to je chvíle, kdy jste dosáhli "vyslyšení".

 

"Od této chvíle bolesti zmizí,

smůla a trápení budou mi cizí.

Mé štěstí přichází, už nejsem v krizi"

 

 

 

Zaklínadlo pro obnovení síly

Po nějakém vyčerpávajícím období. Po emocionálním vypětí, nemoci, nebo po tragických událostech, kdy si připadáte slabí a vyprahlí je dobré obnovit životní sílu. Toto kouzlo můžete použít i na druhou osobu, rituálu nepřítomnou. Použijte zelenou, žlutou a červenou svíci.


"Vzývám vesmírnou energii,

sluneční paprsky, bouřky a blesky,

Vlejte mi do žil nové životní síly,

nabijte mě a zažeňte stesky."

 

 

 

Zaklínadlo proti zlým duchům

Občas se některým z nás stane, že mají pocit, že jsou pronásledováni zlými duchy. Budí nás ze snů, straší nás přízraky a nahanějí nám hrůzu. Pokud v nás duch vyvolává strach a neklid máme nějaké možnosti, jak se z toho dostat. Někdy stačí prostě jen ducha oslovit a zeptat se ho, co po nás chce. To také určitě znáte z pohádek, které nám mimochodem právě díky lidové slovesnosti předávájí obrovský odkaz. Třeba to, jak se v učitých situacích chovat. Když najdeme odvahu a ducha oslovíme a zeptáme se ho, třeba nám ukáže co po nách chce, nebo zjistíme, že to není nic zlého a špatného, třeba jen náš anděl strážný. Pokud nám neodpoví, nebo znamení, které nám dá bude výhružné, můžeme se pokusit ho odehnat pomocí zaklínadla:

 

 

"Prach jsi a v prach se obrátíš!

Ve věčném ohni, duchu zlý, ať shoříš!"

 

Použijeme k tomuto rituálu červenou, fialovou a bílou svíci.

Pokud toto nepomůže, je dobré se pak obrátit na spiritualisty či exorcisty.

 

 

 

Zaklínadlo sebedůvěry

Skutečná čarodějka ani čaroděj nesmí být labilní. Nepochybujte o své síle, protože pochybnosti vás neskutečně oslabují. I při rituálech a magických úkonech musíte především věřit, že máte sílu své kouzlo uplatnit. Nepochybijte o tom. Pokud vám tato sebedůvěra chybí, začněte před důležitým magickým rituálem tímto zaklínadlem sebedůvěry.

 


"Vzývám sílu vody a sílu vzduchu,

popřejte přání mému sluchu.

Dej sílo ohně, dej sílo země,

ať vaše moc spojí ve mně!

Dejte mi svou sílu, radost a klid,

ať dokážu všechno, co jen chci mít."

 

Použijte fialovou, žlutou a modrou svíci. Teprve po tomto rituálu, až budete cítit sílu v sobě, provozujte rituál další.

 


A dále doporučuji  vaší ctěné pozornosti kouzla, o kterých jsem zde psala již dříve:

Pro splnění přání

Pro bezbolestný rozchod

Ochrana před nebezpečím na cestách

Ochrana lásky

Rituál hojnosti

Rituál milostné přítažlivosti

Jak si přičarovat lásku

Jak si přičarovat peníze

 

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
2685721

RSS:
Toplist