Za víkend v lepší kondici na jaro

- Za víkend v lepší kondici na jaro
Rubrika:  Aktivní

Za víkend v lepší kondici na jaro

05.03.14, 20:51, autor: Rozkošná
Jaro je už naplno tady a my si můžeme začít užívat přírody, která se rychle probouzí ze zimy, jež jakoby k nám letos ani nechtěla. Sněženky hrají na zahrádkách prim a hlavičky začínají vystrkovat i jiné jarní květiny. Co nevidět se stromy obsypou malými svěže zelenými lístky. Na venkově bude nádherně!

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Někteří z vás už možná pociťují známky jarní únavy. Také pomýšlíme na krátké sukně a oblečení, které odhalí z našeho zevnějšku více, než zimní bunda a teplé kalhoty. Chce to trochu zhubnout a zpevnit problematické partie... Máme pro vás tip, jak se dostat na jaro do lepší kondice, zbavit jarní únavy a skvěle si aktivně odpočinout. Fantastický víkendový pobyt s tancem na Vysočině!

 

Bazén

 

S důrazným klepání jara na dveře, má mnoho z nás chuť vyjet z města do krásné přírody. Ideální možnost skýtá víkend, který pořádá Centrum Tance. vyučovat na něm budou dvě lektorky. První - Lucie Mattabu - vás naučí taje svůdného flirt dance. Druhá - Jana Bumbálková -  zase žhavou salsu. A to prosím nemusíte z těchto dvou tanců umět naprosto nic! Jede se první víkend po Velikonocích, tedy koncem dubna, do malé obce Tři Studně v srdci Vysočiny. Vesnička se nachází v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy.

 

Ubytování je zajištěno ve skvělém hotelu U Loubů, který nabízí nadstandardní vybavení a dobrou kuchyni, díky které se budou bezpochyby všechny účastnice cítit rozmazlované. Po tanečních lekcích si užijí krásný bazén, nebo ještě více potrápí tělo v místním fitness centru. Chybět rozhodně nebudou i vycházky po okolí Třech studní.

 

 

Přidejte se a naplánujte si víkend, na který se budete těšit! Program je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Tančit se bude flirt dance a salsa.

Termín: 25.4. - 27.4.2014

Místo: Tři Studně

Cena: 2390 Kč (ubytování, polopenze, tanec, bazén, fitko)

Více informací najdete zde.

 
  • dana 31.01.20, 15:02

    Rozbalit 1.

  • dana

    To já už na wellness pobyty jezdit nikam nemusím. Bazén máme na zahradě dlouho, ale letos nám na ní přibyla dokonce i vířívka z https://www.albixon.cz/ Máme tedy doma takové malé lázně, takže jich využíváme naplno.

 
Profil blogu
Profil sekce "Aktivní"
Profil blogu
Založen:
8.7.2010 9:27:53

Přístupů:
1321063

RSS:
Toplist