Vystoupení v Josefově Dole - 28.12.2008

- Vystoupení v Josefově Dole - 28.12.2008
Vyšlo v blogu:  Roztančená

Vystoupení v Josefově Dole - 28.12.2008

03.02.09, 17:43, autor: Nikol , Hodnocení: -
shrnutí našeho vystoupení :)

Čtenost -   Diskuze: (5
 

Tanečnice z jabloneckého Centra Tance se tak poctivě a pilně připravovaly na jablonecké vystoupení, které se konalo 13.12, že by byla škoda, nevyužít čerstvě naučené sestavy i nadále. Proto se také o čtrnáct dní později vypravily reprezentovat centrum tance do Josefova Dolu. Sice se zkráceným programem, menším počtem účastnic, ale s velkým ohlasem.  Bylo až neuvěřitelné, jakou atmosféru dokáže vytvořit sedmdesát lidí sedících v hledišti. Ze svých sedaček tleskali, pískali a povzbuzovali tanečnice ke skvělým výkonům ve vypilovaných sestavách, na kterých se podílelo všech pět lektorek z jabloneckého centra.

                Helenka se svými kurzistkami opět nezklamala hned v několika bollywoodských sestavách, které byly veselé a hravé, stejně jako všechny tanečnice patřící právě k Helence. Nikol si pro diváky připravila vedle párového jivu a cha chi také paso doble se svými kurzistkami a sólo tanec s názvem Desperado, kde se z pódia odvážila sestoupit i mezi diváky, což mělo rozhodně pozitivní ohlas. Zuzka  okouzlila ladnými orientálními pohyby a také se rozvlnila při tribal dance, kde se nenechala vůbec zneklidnit hořícími svíčkami v rukou. Tato rekvizita tak podpořila kouzelnou atmosféru vystoupení jejího i jejích kurzistek. Petra si pro Josefovo údolí připravila dva sólo tance s rekvizitami a prokázala tak svou obrovskou zručnost. Zatančila jeden výrazový tanec a jeden spíše hravý, kde kombinovala rytmy bachaty, salsy a merenky. Jejíma rukama prošly kastaněty, šátek, mažoretská hůlka a vějíř. S vějířem, vlastně dokonce se dvěma, tančily také slečny pod vedením Helenky a to konkrétně orientální flamenco.  Pětici lektorek uzavírá Maruška, která zde okouzlila společně s kurzistkami především flirt dancem a následně též flirt dancem se židlí. Při nástupu všech těchto svůdných tanečnic naprosto utichl sál, což byl zajisté naprosto úchvatný pocit. Všichni napjatě sledovali dámy, které rozhodně neváhaly naplno ukázat svou ženskou sílu a především pány tak naprosto odzbrojily a připoutaly k sedačkám. Minimálně tedy do konce písničky, kdy se ozval obrovský potlesk.

                Vedle tanečních vystoupení se diváci mohli také trochu vzdělat. Společně s Nikol totiž taneční večer moderovala členka spolu ochotnického divadla J.K.Tyl v Josefově Dole, Hanička Stuchlíková, která si pro diváky připravila krátké vyprávění o historii tance a výborně tak doplnila jinak zcela taneční program . 

                Velmi milým překvapením pro tanečnice bylo malé pohoštění, které místní divadlo připravilo a po náročném večeru přišlo více než vhod.  

- doprovodná fotogalerie

 
 • TdNwZcPdPHOqZ 15.01.12, 12:30

  Rozbalit 1. syNZuabo

 • TdNwZcPdPHOqZ

  Good point. I hadn't thoguht about it quite that way. :)

 • nacwCXdr 16.01.12, 09:28

  Rozbalit 2. rIppSHEuXamO

 • nacwCXdr

  OWEsUO <a href="http://vsvkmzseatww.com/">vsvkmzseatww</a>

 • bRRysxcEjfQFw 16.01.12, 18:03

  Rozbalit 3. WxCzNcOvwB

 • bRRysxcEjfQFw

  ISxEFR , [url=http://rlxfifxqkfjg.com/]rlxfifxqkfjg[/url], [link=http://msorpmtutmmc.com/]msorpmtutmmc[/link], http://ihupxeocxwlt.com/

 • uYMcnXWMNmRzqSQ 17.01.12, 15:52

  Rozbalit 4. BlRJFYqkeWCarOZRS

 • uYMcnXWMNmRzqSQ

  p6H85G <a href="http://vrvzjmxwbaqv.com/">vrvzjmxwbaqv</a>

 • ruhtPeqdJ 19.01.12, 16:00

  Rozbalit 5. DibxmTZA

 • ruhtPeqdJ

  v2Hq4u , [url=http://jnebfrgtqefp.com/]jnebfrgtqefp[/url], [link=http://cignhlzykpag.com/]cignhlzykpag[/link], http://igpitprtjwax.com/

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Cestování s dětmi

Dovézt bezpečně celou rodinu do vaší prázdninové destinace má nejvyšší prioritu. Ujištění, že všichni cestující mají stále zapnuté bezpečnostní pásy, a zkontrolování, že děti jsou bezpečně připoutány ve vhodných dětských autosedačkách, zajistí, že začátek vaší dovolené proběhne v klidu a bez problémů.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
 • Děkuji za spolupráci na skvělé akci, kterou je Miss face. Po včerejším finále jsem ještě plná dojmů, a proto b...
 • Taneční víkend plný zumby, flirt dancu a jivu: 28.-30.01.2011...
 • Cenrtum Tance se zumbou na festivalu Joyride! ...
 • Shrnutí báječného tanečního víkendu na Slapech (1.-3.10.2010)...
 • Zumbili jsme odpoledne celé, kondička lepší než má Pelé! ...
Profil blogu
Profil blogu "Roztančená"
Profil blogu
Založen:
27.1.2009 9:48:32

Přístupů:
23774

RSS:
Toplist