Vyrovnat se s rozchodem není levné

- Vyrovnat se s rozchodem není levné
Rubrika:  Smyslná

Vyrovnat se s rozchodem není levné

12.08.20, 00:00, autor: Erosenka
Pokud to první, co uděláte po rozchodu s dříve milovanou polovičkou, je výlet na nákupy, nejste sami. Průzkum ukázal, že například ve Velké Británii takový rozpadlý vztah umaže z konta v průměru 5 000 liber (150 000 Kč).

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Ať už je to nový účes, obnova šatníku nebo dovolená s přáteli, hojení zlomeného srdce něco stojí. Průzkum ukázal, že 88 procent lidí utratí na strastiplné cestě za novou láskou až 5 000 liber.Více než třetina mužů investuje do ega poškozeného rozchodem mezi jedním a pěti tisíci liber. Ženy volí levnější způsoby, jak si vylepšit sebevědomí, a utrácejí povětšinou kolem 100 liber (3 000 Kč) za nový účes nebo ošetření v kosmetickém salónu. Nejpopulárnějšími "porozchodovými" aktivitami jsou návštěvy barů a klubů s přáteli, dovolené a překvapivě i nová auta.Dr. Pam Spurrová, odbornice na vztahy, píše ve své knize The Breakup Survival Kit (Jak přežít rozchod), že lidé po rozchodu hledají co nejrychlejší způsob, jak se zase cítit dobře."Pro mnoho lidí to znamená, že si koupí něco luxusního. U žen se to často rovná obměně vzhledu. Co hodně lidí překvapí, je fakt, že muži se s rozchody vyrovnávají hůř než ženy. Jsou více sentimentální."Z vlastní zkušenosti vím, že muži umějí bolavé srdce dobře skrývat, ale konec vztahu nesou stejně těžce jako ženy," řekla Dr. Spurrová reportérům listu Metro.Výzkum, který prováděl server borro.com, ukázal, že 80 procent mužů by neužilo věc, kterou dostali od bývalé přítelkyně, na financování "porozchodových" nákupů. Třetina žen by ale nad prodejem dárku od bývalého pro podobné účely vůbec neváhala.

 

ANKETA: Porozchodové nákupy?


Celkem: 20 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2010
 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
1096746

RSS:
Toplist