Vybíráme dárky k 18 narozeninám – tipy pro vás

- Vybíráme dárky k 18 narozeninám – tipy pro vás
Vyšlo v blogu:  Janči blog

Vybíráme dárky k 18 narozeninám – tipy pro vás

22.07.14, 10:23, autor: Janickaa , Hodnocení: -
18 let věku – milník, který si zaslouží pořádnou oslavu až do rána. Pokud slaví osmnáctiny vaše „dítko“ nebo nejlepší kamarádka, jistě byste neměli přicházet na oslavu s prázdnou.

Čtenost -   Diskuze: (7
 

Na následujících řádcích vám proto přinášíme několik atraktivních tipů, které plnoletého oslavence zaručeně velmi mile překvapí.

Originální lahev s věnováním

Jelikož je 18 let věku neodmyslitelně spojeno s legálním užíváním alkoholu, lze předpokládat, že ani plánovaná oslava se bez něčeho vysokoprocentního jednoduše neobejde. Co takhle oslavenci věnovat originální lahev něčeho dobrého s vlastním věnováním? Věřte, že na takové dárky se jednoduše nezapomíná.

Vítej v dospělosti

Originálním dárkem může být také speciální 18 letý polštář, který bude oslavenci každý večer i ráno připomínat všechny výhody (i nevýhody samozřejmě), které jsou s plnoletostí spojeny. Polštář je vyroben z kvalitního materiálu a odpočinek na něm je opravdu velmi příjemný.

Energie sbalená na cesty

A u alkoholu ještě chvíli zůstaneme. Je léto, které pro mnohé z nás znamená období letních zábav a festivalových radovánek. Ačkoli je na většině festivalů vlastní alkohol zakázán, rafinovanou placatku můžete propašovat jako peněženku v náprsní kapsičce. A když ještě tento dárek naplníte nějakou tou domácí pálenkou, pak bude oslavenec doslova v sedmém nebi (a to s největší pravděpodobností ještě druhý den).

Kdo si hraje, nezlobí

Skvělým dárkem pro člověka na prahu dospělosti mohou být také speciální verze klasických her, mezi které patří například šachy nebo oblíbené Člověče, nezlob se. A když říkáme speciální, tak máme na mysli opravdu speciální – místo klasických figurek naleznete na herním plánku malinkém skleničky, které po naplnění představují zbraň hromadného ničení všech zúčastněných hráčů. A pozor, nevyhrává ten, kdo dostane nejdříve své panáčky do domečku nebo na soupeřovu hrací plochu, ale ten, kdo dojde domů po svých.

 

Náš tip: Podívejte se na další tipy na dárky, které naleznete v magazínu Gifťák

 
 • Alenka 29.06.15, 08:09

  Rozbalit 1. Let balonem jako dárek

 • Alenka

  Dobrý den, my jsme naší dceři kupovali k 18. narozeninám let balonem, byli jsme tam v rodinném kruhu a moc jsme si to užili. Pokud tápete, podívejte se zde, my byli všichni nadšení http://www.letime-balonem.cz/let-balonem-jako-darek

 • marki 26.09.16, 18:35

  Rozbalit 2. jedinečné dárek

 • marki

  Dobrý den, hledáteli jedinečný dárek, se kterým určitě uděláte obdarované osobě radost, podívejte se na produkty HollaHandmade CZ - http://hollahandmade.cz/originalni-darky-pro-zeny-muze/

 • Eva 19.04.19, 20:25

  Rozbalit 3. Tričko

 • Eva

  Já mám 18 letou sestru a ta se snaží být za každou cenu originální, tak jsem jí k narozeninám nechala potisknout tričko z https://www.colorfactory.cz/ , které má jenom ona, tak byla spokojená.

 • Marcela 23.11.21, 01:24

  Rozbalit 4.

 • Marcela

  Ahoj, potřebovala bych pro kámošku nějakou dobrou blbost k narozeninám, vždy si dáváme dárky tak okolo 500 korun, ale teď mě opravdu nic nenapadá, dáte někdo dobrý nápad?

 • Hana 24.11.21, 11:50

  Rozbalit 5.

 • Hana

  Kolik je kámošce let? Také to tak mám s jednou ze základky, každý rok si dáváme dárky okolo 500. Máme tak důvod se alespoň dvakrát do roka vidět.

 • Marcela 25.11.21, 02:02

  Rozbalit 6.

 • Marcela

  Je nám oběma 22, tak to právě táhneme už od základky a asi ze stejného důvodu, alespoň dvakrát za rok se sejít…

 • Hana 26.11.21, 00:13

  Rozbalit 7.

 • Hana

  Jsme podobně staré, naposledy jsem kámošce objednávala tohle super tričko https://www.fajntricko.cz/p/2475/vinarske-tricko-zachranarka-vino-zachranuji-vino-uvazle-veflasi . Potěší to a nestojí to moc. Navíc je to tričko z kvalitní látky, takže ho využije často.

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Javorová čistící kúra

Nebo také limonádová hladovka či tzv. Master Cleanse. Všechny tyto názvy označují očistnou kůru, která vznikla před více než padesáti lety ve Spojených státech. Původním cílem kůry, jejímž autorem je Dr. Stanley Burroughs, byla léčba žaludečních vředů. Díky své jednoduchosti, snadné dostupnosti surovin a hlavně účinnosti, se tato čistící kůra rozšířila nejprve po USA, poté do Evropy a celého světa. Do Čech se dostávala převážně oklikou z Německa, odkud si lidé vozili i javorový sirup, který nebyl v Čechách dostupný. Není bez zajímavosti, že u nás se kůra často považovala za pouhou redukční dietu.
autor
O autorovi
autor
autor
další články autora
Další články autora
další články autora
Profil blogu
Profil blogu "Janči blog"
Profil blogu
Založen:
19.7.2013 9:09:44

Přístupů:
11774

RSS:
Toplist